Ruku v ruce magickou zimní přírodou

Malá pěší túra v údolí skýtá spoustu příležitostí k romantice. Vydejte se třeba na výlet kolem zamrzlého jezera či přímo po něm nebo si užijte noční túru při svitu měsíce… Obzvlášť krásná místa jsou například jezero Schwarzsee ve světoznámé lyžařské vesnici Kitzbühel, Piburger See v Ötztalu, Möserer See u oblíbené běžkařské destinace Seefeld nebo Obernberger See s malou kapličkou v oblíbené skitouringové oblasti Wipptal.

Pozorujte hvězdnou oblohu v bikinách

Po sportovním dni na sjezdovce nebo v běžecké stopě byste si měli rozhodně dopřát odpolední relax ve dvou v sauně nebo termálních lázních. Aqua Dome – nejznámější termální lázně v Rakousku – se pyšní rozlohou téměř 50 000 m². Kromě jedinečné saunové zóny je zde dvanáct bazénů se skluzavkou, kde se na celé odpoledne skvěle zabaví i děti. Čtyřicetistupňová termální voda ze sirného pramene promění vodní radovánky v úžasně zdravou záležitost. Každý pátek jsou lázně otevřeny téměř až do půlnoci, aby mohli návštěvníci obdivovat měsíční svit a hvězdnou oblohu z vyhřátých venkovních bazénů. Dokonalý relax pro rodiče a akční zábavu pro děti nabízí také areály Atoll u jezera Achensee, Alpentherme v Reutte a Erlebnistherme v Zillertalu. NOVINKA! Silvretta Therme v Ischglu!

Jízda kočárem

Rytmický klus koní, křupání skluznic na sněhu, a vy sedíte přitulení jeden k druhému, zabalení do hřejivých dek a vychutnáváte si pohled na krajinu kolem vás – jízdu v kočáře taženém koňmi si jednoduše zamilujete! Projet se můžete v divoce romantických údolích Karwendelu u Pertisau u Achensee, v oblasti Alpbachtal Seenland, v Kitzbühelských Alpách nebo na vybraných místech v okolí Innsbrucku.

Teplo u srdce uprostřed ledu

Přenocování v iglú je něco, co se nám nepoštěstí každý den, a proto je ideální pro výjimečný zážitek ve dvou. A protože se v iglú samozřejmě netopí, nezbývá než se zahřát vzájemně. Ledové ubytování si můžete zarezervovat například v iglú vesnici Kühtai nebo ve sněhové vesnici v Ötztalu.

Více informací na:
www.tyrolsko.cz

Zdroj: Youtube