Historie a zakladatelé

Gymclothes bylo založeno v České republice v roce 2015 Rolandem Hazukou. Roland Hazuka, který zastává pozici jednatele, spolu se svou přítelkyní, marketingovou specialistkou, přinesli na trh oblečení, které se stalo synonymem pro kvalitu a styl. Společnost se rychle rozrostla a dnes zaměstnává 5 lidí.

Fitness oblečení pro všechny

Gymclothes je výjimečným e-shopem, který uspokojí potřeby jak mužů, tak žen. Od svého založení byl Gymclothes zaměřen především na pánské oblečení. V roce 2017 však přišla významná změna, kdy se společnost přeorientovala na dámské oblečení. Právě v tomto období vydali svůj první průlomový produkt - dámské fitness legíny s pruhy. Tyto legíny se staly obrovským hitem a byly pro značku Gymclothes zlomové. Dámské oblečení nyní tvoří 60 % sortimentu e-shopu, a to díky jejich jedinečnému designu, kvalitě a pohodlí.

Výroba a sortiment

Gymclothes je nejen prodejcem, ale také výrobcem sportovního oblečení. Společnost se zaměřuje na výrobu fitness oblečení, které splňuje nejvyšší standardy kvality a pohodlí. Kromě fitness oblečení se Gymclothes také chystá rozšířit svůj sortiment o volnočasové oblečení a oblečení do společnosti. Jejich oblečení je navrženo tak, aby podpořilo pohyb a zároveň vypadalo moderně a stylově.

Zakladní údaje

Gymclothes se nachází v Plzni na Táborské ulici. Společnost má také pobočky v Rokycanech, kde je možný výdej zboží. Od svého vzniku v roce 2015 Gymclothes odbavil již přes 20 000 objednávek a stále roste.

Oblíbenost značky Gymclothes

Gymclothes vyniká svou oblíbeností mezi zákazníky díky kvalitě, designu a pohodlí jejich oblečení. Zákazníci si jejich produkty velmi chválí a vracejí se k nim opakovaně. Společnost se také aktivně účastní různých sportovních akcí a sponzoruje sportovce, což jí získává další popularitu a důvěru zákazníků.

Online nakupování s Gymclothes

Gymclothes nabízí své produkty prostřednictvím svého online e-shopu, který je snadno přístupný a uživatelsky přívětivý. Zákazníci si mohou vybírat z širokého sortimentu a nákup je jednoduchý a bezproblémový. E-shop je také vybaven profesionálním zákaznickým servisem, který je vždy připraven pomoci a odpovědět na otázky zákazníků.

Závěr

Gymclothes je nejlepší destinací pro fitness oblečení. Jejich značka je synonymem pro kvalitu, design a pohodlí. Od svého založení v roce 2015 se Gymclothes stal jedním z předních hráčů na trhu se sportovním oblečením. S jejich širokým sortimentem a vynikajícím zákaznickým servisem je nákup u Gymclothes snadný a příjemný. Představte si svůj fitness styl s Gymclothes a buďte připraveni na všechny své sportovní výzvy!