Jestli chcete mít pevné zdraví i tělo, měli byste investovat do těchto spotřebičů. Mezi základní pomocníky patří:

  • mixér,
  • kvalitní váha,
  • parní hrnec,
  • teploměr.

Mixér na smoothie pro zdravé snídaně

Začněme s mixérem na smoothie, který se stane vaším nejlepším spojencem při přípravě rychlých a výživných snídaní. Smíchejte čerstvé ovoce, zeleninu a doplňte ho jogurtem či mlékem. Tato chutná a výživná kombinace nejenže dodá vašemu tělu potřebné vitamíny, ale také vás nabije energií na celý den. Další možností je kuchyňský robot, který vám pomůže i se zdravými omáčkami. Využít ho můžete na mnoho způsobů a všechny budou zaručeně zdravé.

Spirálový stroj na zeleninu pro lehčí obědy

Chcete přidat více zeleniny do své stravy? Spirálový stroj na zeleninu vám umožní připravovat nízkokalorické náhražky těstovin ze zeleniny, jako jsou cukety nebo mrkev. Tímto způsobem snížíte kalorický příjem a zároveň získáte vitaminy a minerály obsažené ve zdravých surovinách.

Chytrá váha a aplikace pro sledování stravovacích návyků

Chytrá váha propojená s aplikací vám umožní pečlivě sledovat množství jednotlivých ingrediencí ve vašich receptech. Navíc může sledovat nutriční hodnoty, což vám pomůže udržet si přehled o stravovacích návycích. Taková kombinace vám usnadní dosažení a udržení správné váhy.

Parní hrnec na vaření v páře pro zachování živin

Vaření v páře je jedním z nejzdravějších způsobů přípravy jídla, protože zachovává větší množství živin ve srovnání s tradičním vařením. Parní hrnec na vaření v páře vám umožní rychlé a efektivní přípravy jídel s minimálním množstvím tuku. Vaše pokrmy budou chutné a zároveň prospěšné pro vaše tělo.

Nerezový odšťavňovač pro osvěžující nápoje

Obohaťte svůj pitný režim osvěžujícími domácími šťávami z ovoce a zeleniny. Nerezový odšťavňovač extrahuje šťávu bez ztráty živin. Tímto způsobem můžete snadno kontrolovat přísun cukrů a užívat si chutné nápoje plné vitaminů a minerálů.

Digitální teploměr na pečení pro perfektní pokrmy

Pro ty, kteří se chtějí věnovat přesnému vaření a pečení, je digitální teploměr nezbytným nástrojem. Zajistí, že vaše maso bude vždy perfektně uvařené, a umožní vám sledovat teplotu při přípravě dalších pokrmů. S přesným teploměrem dosáhnete nejen bezpečné, ale i lahodné stravy.

S těmito pomocníky do kuchyně se můžete snadno dostat do skvělé kondice. Na Okay.cz najdete mnoho z nich za skvělou cenu. Vyberte si, se kterým z nich začnete svou cestu ke zdraví. Zdravá strava a přesné vaření budou díky nim jednoduché a příjemné, což se projeví nejen na vaší kondici, ale i na chuti a rozmanitosti vašeho jídelníčku.