Premium obsah

Podzimní audioknižní tipy. Novinky i bestsellery za skvělou cenu

Podzimní audioknižní tipy. Novinky i bestsellery za skvělou cenu
Audioteka, největší audioknižní platforma v Česku, slaví narozeniny. Tisíce titulů nabídne výhodně.

Audioteka si v těchto dnech připomíná 12. výročí působení na našem trhu. V akci, kterou při té příležitosti pořádá, nabídne téměř 4 000 vybraných audioknih napříč vydavateli i žánry od nejoblíbenějších thrillerů, detektivek, sci-fi a fantasy přes společenskou prózu po osobní rozvoj. Pořídit je můžete od 10. do 12. října 2023 za zvýhodněnou cenu 199 Kč za kus.

Ještě o den déle, tedy až do 13. října, budou za akční cenu k dispozici vybrané audioknihy pod značkou Audioteka. A to včetně titulů v takzvaně superprodukčním zpracování, které se postará o jedinečný posluchačský zážitek. Je založeno na perfektním zvuku včetně působivých efektů. Navíc co role, to skvělý interpret.

Z děl, která jsou součástí narozeninové akce, patří k našim tipům nové audioknižní zpracování oblíbené konverzační komedie, napínavá detektivka i audiokniha, která vám pomůže odhalit sílu spánku a snění.

Eric Assous: Šťastný vyvolený

Zdroj: archiv Audioteka CZ

Děj svižné komedie je zasazen do současnosti. Odehrává se během večeře, na kterou manželé Greg a Melanie pozvou svého kamaráda Jeffa. Shodou okolností se na ní objeví i Jeffova bývalá přítelkyně Charlie. Dorazí v doprovodu svého vyvoleného, který je „trochu jiný“.  Naplno se rozjíždí příběh o vztazích, stále aktuálním tématu strachu z neznámého a násilí ve společnosti, ale také o vypořádání se s minulostí. Představí se Jana Janěková ml., Linda Rybová, Igor Chmela, David Matásek, Matouš Ruml, Jiří Bartoška.

Jussi Adler-Olsen: Selfies

Zdroj: archiv Audioteka CZ

V kodaňském parku je nalezeno tělo staré ženy. Šílený řidič zahájí hon na mladé dívky. Je možné, že spolu tyto, na první pohled odlišné, brutální útoky nějak souvisejí? Záhadu by měl rozřešit detektiv Carl Mørck z oddělení Q, ale on i jeho tým jsou pod značným tlakem. Pokud se jim totiž nepodaří splnit očekávání nadřízených, jejich oddělení bude zrušeno. Sedmý případ ze série detektivních příběhů Případy oddělení Q načetl Igor Bareš.

Matthew Walker: Proč spíme

Zdroj: archiv Audioteka CZ

Audiokniha předního světového neurovědce přináší poznatky o spánku a objasňuje jeho vliv na logické rozhodování, učení, paměť, emoce, imunitní systém, metabolismus i chuť k jídlu. Obsahuje také rady, jak odstranit špatné návyky a další překážky, které brání kvalitnímu spánku. Dozvíte se například, jak sny zmírňují traumata a podněcují kreativitu, jak klesá imunita po probdělé noci i proč nechat teenagery ráno dospat. Hlavně se ale můžete naučit, jak znovu dobře usínat a zdravě spát. Načetl Borek Kapitančik.

Více informací k těmto i dalším titulům najdete na audioteka.cz.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.