Pojďme si představit více značku. Když Vilma Caserini a Dario Scaffai vytvořili značku v roce 2011, jejich jediným cílem bylo vytvořit značku, která bude představovat kvalitu a inovace v lékařském sektoru. Za pouhých deset let se tato vize stala ještě silnější. Se svými vlastními laboratořemi předběhly dobu a dodnes nabízí inovativnější a účinnější formulace.

K-Surgery je značka společnosti Vidapharma s cílem nabízet jedinečné produkty a inovativní zdravotnické prostředky nesporné vědecké hodnoty výhradně pro lékařskou třídu, ale také pro domácí péči koncových klientů. Laboratoře vynikají bohatými zkušenostmi s manipulací s kyselinou hyaluronovou ve všech jejích formách. Společnost vyvíjí a vyrábí sterilní výplně kyseliny hyaluronové, tělové výplně, peelingy, revitalizační a kosmetické produkty s vysokými standardy kvality. Celé portfolio je vhodné pro všechny typy pokožky, dermatologicky testováno. 100% Made in Italy

Zmínili jsme se o kyselině hyaluronové, znáte jí? Kyselina hyaluronová (HA) je polysacharid běžně se nacházející v lidském těle a to zejména v pleti, kloubech a pojivové tkáni. Má schopnost v pleti vázat a držet vodu ( a to až 1000 násobek své vlastní hmotnosti ). Přidává se zejména do anti-age kosmetiky, kde dokáže vyplnit vrásky a pozvednout pleť. Produkce kyseliny hyaluronové zhruba od 25 roku věku ubývá a to vede ke zmenšení objemu pokožky, proto je potřeba doplňovat kosmetikou nebo estetickým ošetřením. Velmi záleží na velikosti molekul. Větší molekuly drží na pokožce a zabraňují odparu vody, zatímco menší molekuly dokáží penetrovat níže a hydratovat i hlubší vrstvy kůže. V kosmetice je obsažen komplex až 5-ti různých molekul, které se dostanou až k bazální vrstvě a hydratují „full-spectrum“. Je to nový a velmi efektivní trend, který vede k bezchybným výsledkům.

Tuto značku a jiné exkluzivně zastupuje a distribuuje česká společnost Alfa24 s.r.o., pro kterou je kvalita jedna z nejdůležitějších parametrů.

S nadcházejícím Vánočním obdobím Alfa24 s.r.o. představuje exkluzivní dárkové balíčky, které u nás pořídíte až s -33% slevou. www.alfa24.eu