Premium obsah

Jak si na zahradě zařídit vodní park pro děti?

Jak si na zahradě zařídit vodní park pro děti?
Léto je obdobím, které si vychutnávají všichni, protože nabízí krásné a teplé počasí a možnost koupání a vodních her. Zejména děti mají během prázdnin spoustu volného času a rády objevují nová dobrodružství. Kromě bazénu na zahradě jim můžeme poskytnout další zábavu ve formě nafukovacích atrakcí, jako jsou například skluzavky. Taková úprava zahradního prostoru promění běžné koupání ve vzrušující zážitek podobný návštěvě vodního parku.

V hezkém počasí se snažíme na zahradě trávit co nejvíce času, ať už prací, svými koníčky nebo péčí o rostliny či dům. K létu však patří také zábava a koupání, protože je to možnost, jak se osvěžit a ochladit. Domácí bazény jsou skvělým řešením nejen pro děti, ale v posledních letech se řadí téměř mezi základní výbavu každé zahrady u domu nebo chaty, kterou si užijí i dospělí. Děti samozřejmě musíme mít vždy pod dozorem a nenechávat je v bazénu samotné, aby nedošlo k úrazu. V horkém dni vydrží ve vodě i několik hodin, musíme je tedy i trochu korigovat s ohledem na teplotu vody v bazénu.

Množství zábavy v horkých letních dnech zajistí také nafukovací skluzavka. Patří mezi velmi oblíbený prvek u dětí i rodičů, kteří hledají atraktivní formu pro aktivní trávení času dětí u vody. Skluzavka pomáhá dětem rozvíjet koordinaci pohybů i rovnováhu a trénuje také odhadování vzdálenosti i spolupráce s ostatními dětmi. Skluzavky jsou vyrobeny z měkkých materiálů a jsou tedy bezpečné a navržené tak, aby minimalizovali riziko případných úrazů. Můžeme tak dětem dopřát další zážitky i radost u vody, pořádat třeba i společné soutěže a různé hry, do kterých zapojíme celou rodinu nebo kamarády.

Možností, jak ozvláštnit odpočinkovou zónu u bazénu a udělat ji pro děti atraktivní, je samozřejmě více na e-shopu Hawaj.cz najdeme mnoho dalších variant nafukovací zábavy.

 

 

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.