Premium obsah

Soutěž! Přijďte si pro krásnější a zdravější vlasy na Dyson POP UP store

Soutěž! Přijďte si pro krásnější a zdravější vlasy na Dyson POP UP store
Že jsou vlasy korunou krásy, zní sice jako otřepané klišé, ale je to fakt. Právě ony mohou zásadně pozvednout váš styl, někdy dokonce natolik, že se za vámi druzí budou otáčet. Jak na to? Přijďte to zjistit v sobotu 25. listopadu do pražské Metropole Zličín, kde se v rámci POP UP store Dyson nechá herečka Sandra Nováková proměnit v Katy Perry. Do proměny se navíc můžete přihlásit i vy.

Aby vlasy vypadaly perfektně, chce to kromě stylingových produktů i kvalitní fén, případně i další nástroje, jako je například žehlička. Horký vzduch je zkrátka základ, bez něhož se při úpravě vlasů neobejde žádný kadeřník. Proto byste ho neměla opomíjet ani během domácí úpravy vlasů. Při správném postupu se vůbec nemusíte bát, že by vám vysoká teplota lokny zničila.

Krok za krokem vám to na Dyson POP UP store v sobotu 25. listopadu od 15 do 17 hodin ukáže kadeřník a ambasador značky Dyson Daniel Pašek. Věnovat se bude dlouhým vlasům herečky Sandry Novákové, kterou přímo před vašima očima „vyfouká“ ve stylu americké zpěvačky Katy Perry. Použije k tomu produkty fén Dyson Supersonic, kulmu Dyson Airwrap a žehličku na vlasy Dyson Corrale. Tím to ovšem nekončí.

Stylink s kartáčem Dyson Zdroj: Fotografie pořízena ve spolupráci s Dyson

Do rukou Daniela Paška se bude moci svěřit i jedna ze čtenářek Kondice, kterou vybereme v rámci naší soutěže.

Přihlásit se do soutěže ►  

Součástí odměny bude kromě perfektně „vyfoukané hlavy“ i individuální poradenství stran stylingu a správné péče o vlasy, díky kterým bude vaše hříva zářit zdravím každý den.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.