Domácí lékárny v dnešní době stále více obsahují výrobky, které využívají moderních technologií efektivně pomáhajících v péči o zdraví. Značka SimplyMED je vyvinutá českou firmou a nabízí výrobky s důrazem na high-end technologie, kvalitní design a přitom vysokou funkčnost i bezkonkurenční cenu. Mezi nejprodávanější patří digitální teploměry, oxymetry a tlakoměry nebo třeba praktické dávkovače léků.

V červenci 2023 můžete produkty SimplyMED nakoupit v síti Dr.Max s 20% slevou!

Digitální teploměr jako základ

Teploměry SimplyMED využívají pokročilou infračervenou (IR) technologii k okamžitému a přesnému bezdotykovému určení teploty na čele. Všechny teploměry SimplyMED mají i objektový režim, což znamená, že změří teplotu vody ve vaně nebo teplotu dětského mléka.

Pulsní oxymetr: Pro klid na hrudi

Tento malý přístroj spolehlivě změří hodnotu okysličení krve i tep. Díky oxymetru můžete včas odhalit rozvoj onemocnění plic, jako je viróza, zápal plic, ale také astma, aktivní či prodělaný covid. Nedostatek kyslíku si zpravidla pacient neuvědomuje, ač má vliv na funkce mozku a celého nervového systému. Pulzní oxymetr nové generace SimplyMed M170 rychle a přesně měří hladinu kyslíku v krvi a srdeční tep. Kromě toho ale odhalí zástavy dechu při spánku, které jsou projevem obstrukční spánkové apnoe (OSA). Obstrukční spánková apnoe (OSA) postihuje až 10 % dospělých, nejčastěji s nadváhou si obezitou.

Digitální tlakoměr: Na vysoké i nízké tlaky

Při nízkém krevním tlaku tělo nedostává dostatek kyslíku a živin. Neškodí zdraví, ale dokáže znepříjemnit život. Až přes čtyřicet procent Čechů trpí naopak vážnějším, vysokým krevním tlakem, který zvyšuje riziko kardiovaskulárních chorob. Tlakoměry SimplyMED jsou plně automatické profesionální přístroje určené pro přesné měření krevního tlaku a tepu. Ovládají se doslova jedním tlačítkem.

Dávkovače léků

Ideální nejen pro starší lidi, ale i pro ty, kdo pravidelně užívají doplňky stravy, jsou organizéry na léky. Barevné kazety na jednotlivé dny jsou použitelné i samostatně, např. na cestách.

Tyto a další výrobky SimplyMED najdete na webu https://www.simplymed.cz anebo zakoupíte v lékárnách nebo na lékárenských e-shopech, například https://www.drmax.cz/simplymed nebo https://www.benu.cz/simplymed. Výrobky SimplyMED jsou registrované jako zdravotnické prostředky. Jejich spolehlivost se řídí legislativou, mají platný certifikát CE a byly schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv - SÚKL. Před použitím doporučujeme důkladné prostudování návodu.