13. 08. 2019

Ani štíhlé ženy nemusí být se svou postavou spokojené

A to platí hlavně o ženách, které sice nosí džíny těch nejmenších velikostí, ale jakmile je svlečou, není na ně už hezký pohled. A na takové se teď zaměříme.

Celý článek »
Chcete zhubnout v pase? Zvolte aerobní cvičení

17. 07. 2019

Chcete zhubnout v pase? Zvolte aerobní cvičení

Potit se s činkami v touze po perfektním tělu může být plýtvání času. Nová studie ukázala, že nejlepší cesta, jak se zbavit břišního tuku, je aerobní cvičení.

Celý článek »
Cvičení po padesátce: Zumbu vynechte, raději zkuste posilovat

05. 06. 2019

Cvičení po padesátce: Zumbu vynechte, raději zkuste posilovat

Chcete si udržet pevnou postavu nebo byste rádi shodili pár kil? Dobrá zpráva je, že po padesátce vám pro dobrou kondici stačí půlhodinová procházka denně nebo lekce jógy. Skákání a příliš dynamickému cvičení se ale vyhněte.

Celý článek »
12 minut pro rychlé spalování tuků

21. 05. 2019

12 minut pro rychlé spalování tuků

Každý, kdo se zajímá o to, jak hubnout a zároveň si udržet svaly, už nejspíše ví, že by měl střídat hodně rychlý pohyb s pomalým, ale intenzivním. My jsme pro vás našli návod, jak svému tělu dopřát smysluplný aerobní i anaerobní pohyb za pouhých dvanáct minut.

Celý článek »
LÁZNĚ, POHODA A PŮLMARATON! POJĎTE BĚHAT, NEBO FANDIT

08. 04. 2019

LÁZNĚ, POHODA A PŮLMARATON! POJĎTE BĚHAT, NEBO FANDIT

Lázně, kolonáda, oplatky, minerální prameny a krásné prostředí. Karlovy Vary jsou v mnoha ohledech úžasným místem pro péči o tělo a mysl jako zrozené. Ale 18. května ho můžete také protáhnout mezi tisícovkami běžců v krásném závodu RunCzech seriálu.

Celý článek »