Cvičte z pohodlí domova. Teď to jde snadno!

Kondice - promo fotka
Patříte mezi lidi, které děsí, když se na ně někdo při cvičení dívá? Nechcete do fitka, protože kromě permanentky by to pro vás znamenalo investici do nového sportovního oblečení? Tyhle problémy nemusíte řešit, pokud budete cvičit doma.

Zvláště pro ženy platí, že se bojí cvičit mezi lidmi: že budou v centru pozornosti, že někdo bude hodnotit jejich výkony nebo jejich oblečení. Pokud je to i váš případ, nabízí se možnost cvičit v pohodlí domova. Nejen že vás nikdo nebude okukovat, budete paní svého času. Kdykoli a kdekoli se vám to zrovna bude hodit, můžete si vytáhnout podložku a protáhnout tělo. Cvičení z domova podle internetu je stále populárnější, ovšem zahrnuje riziko, že ne vždy narazíte na kvalitní trenéry. Chybu neuděláte, když budete cvičit podle videoportálu Kondice. Vybírat si můžete mezi špičkovými trenéry a trenérkami, ale třeba také podle délky lekce. Zkrátka někdy máte čas jen deset či patnáct minut - a i to se dá využít k efektivnímu protažení páteře či karpálních tunelů! Jindy si zase můžete zacvičit poctivou hodinovku jógy. K uklidnění jsou zase nejlepší meditace - lektoři vás jimi provedou od začátku až do konce.

Co nabízíme:

Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.