26. 11. 2017

Příběh Karolíny a Radka: Společně jsme zhubli 50 kilo

Před Vánocemi 2013 jsme si s mým přítelem Radkem dali předsevzetí, že v roce 2014 výrazně zhubneme a změníme náš životní styl. A náš plán vyšel. Tady je náš příběh.

Celý článek »
Příběh Kristýny s rakovinou levého prsu: Sama sobě GPSkou

13. 06. 2017

Příběh Kristýny s rakovinou levého prsu: Sama sobě GPSkou

Kristýna nikdy nezapomínala na svou kondici. Na čas ale musela své sportovní aktivity utlumit a některé i přerušit, protože vážně onemocněla. Její diagnóza byla – rakovina levého prsu. Nazvala se GPSkou, protože hledala cestu za uzdravením. Cílem byl proton, ozařování, které je nejšetrnější. Cesta nebyla lehká. Sílu na hledání cesty k léčbě jí dala také mimo jiné energie vložená do její fyzičky. Jak jí jóga pomohla v ozařování? A v jaké kondici se cítí přesně týden po ukončení protonové radioterapie?

Celý článek »
Říjnová Kondice: Samotná žena v poušti

03. 10. 2015

Říjnová Kondice: Samotná žena v poušti

Umíte si představit, že jste na poušti, chce se vám na malou a kolem je jen písek – a samí chlapi? Taková noční můra. Pro Olgu Roučkovou je to realita. Závodí totiž na čtyřkolkách. Že netušíte, co to je? My jsme taky netušili…

Celý článek »
Cvičení začíná v hlavě aneb I na pohyb jděte s rozmyslem

10. 03. 2015

Cvičení začíná v hlavě aneb I na pohyb jděte s rozmyslem

Jelikož pomalu ale jistě přichází jaro, tak spousta z nás začíná uvažovat nad tím, jak to zařídit, abychom byli krásné, či krásní v létě do plavek. I proto jsem se dnes rozhodla napsat pár tipů před tím, než se pustíme do předělávání našich postav, se kterými nejsme spokojeni.

Celý článek »
Co chytnete na netu

04. 01. 2015

Co chytnete na netu

Na internetových seznamkách jsem strávila půl roku. Stačila jsem mít padesát rande se čtyřiceti muži a s tucty dalších ‚propovídat‘ po netu noci. Na svatbu sice nedošlo, ale bylo to nejdůležitější období v mém porozvodovém životě. Vrátilo mě zpátky do hry.

Celý článek »