Existuje několik dojemných citátů, které říkají, že krása spočívá v očích pozorovatelů, že krása je ctnost, která se skrývá v člověku, a že spočívá také ve způsobu, jakým se na krásu díváme.

 Přes všechny tyto krásné citáty se nelze ubránit tomu, že půvab osloví každého. Všude, kde lidé vidí fyzickou krásu, je to k ní přitahuje. Když mluvíme o vzhledu, nemůžeme vynechat diskusi o standardně nejhezčím božím stvoření – ženách. Jsou přirozeně krásné, ale existují země, které jsou považovány za země s nejpřitažlivějšími ženami na této planetě. V tomto článku se dozvíte o zemích s nejkrásnějšími ženami.

Možná by nám mohl poskytnout náhled na nejkrásnější rasu v Evropě výzkum, ale i ten se ukázal jako subjektivní a složitý. je náročné porovnávat krásu ruských a švédských dívek, když mnoho švédských dívek má kořeny v bývalém SSSR. Podobně se s podobnými obtížemi potýkali autoři, kteří se pokoušeli určit, která jihoamerická země má nejhezčí ženu. Přesto to pojďme zkusit a než se podíváme na celý svět, zaměříme se nejdříve na Evropu.

Zdroj: Youtube

Rusko

Ruské ženy jsou často považovány za exotické a svůdné, jejich krása a půvab mají celosvětovou pověst. Vyžívají se v módě a umí zdůraznit své nejlepší fyzické vlastnosti. Od klasických krásek, jako jsou Natalia Vodianova a Irina Shayk, až po moderní krasavice, jako jsou Anna Chapman a Ksenia Sobchak, se tato země může pochlubit působivým rodokmenem úžasných žen. Ruské ženy mají vrozenou schopnost uchvátit srdce svým nepopiratelným půvabem, což z nich činí skutečně fascinující osobnosti a tuto zemi staví na první místo seznamu zemí s nejkrásnějšími ženami v Evropě. (Zdali bychom měli Rusko řadit do Evropy je předmětem diskuse. Pozn. autorky textu).

Ukrajina

Ukrajinky se svými tmavými vlasy, drobnými postavami a jemnými rysy vyzařují výrazný půvab. Je však třeba zmínit, že Ukrajinky jsou různých tvarů a velikostí, přičemž některé mají krásné světlé vlasy a světlé oči. Mnoho Ukrajinek je dvojjazyčných, ovládají ukrajinštinu i ruštinu, a ty, které mluví anglicky, se svými jazykovými znalostmi hrdě pochlubí. Podobně jako ruské ženy byly i Ukrajinky vychovávány v silné úctě k tradičním hodnotám a rodina má pro ně nesmírný význam. Tyto vlastnosti přispívají k půvabu a přitažlivosti ukrajinských žen.

Švédsko

Švédsko má jedny z nejhezčích žen na světě. Úchvatná skandinávská země Švédsko je známá svými neskutečnými lesy, pobřežními ostrovy, třpytivými jezery a ledovcovými horami. Je také známé tím, že je domovem nejkrásnějších žen na světě. S naprostou elegancí, sportovním šarmem a vášnivě hlubokýma očima jsou švédské ženy dokonalé krásky.

A co Česko? V žádném žebříčku naše země ohledně přitažlivosti žen na předních nefiguruje. Byť se v řadě diskusí uznává, že nekrásnější ženy pocházejí z bývalého socialistického bloku a vyzdvihují se například Polky.

Na drahé straně není nutné věšet hlavu, protože se stále jedná jen o subjektivní vkus.

Co se týká celosvětového prvenství, tak tam nejkrásnějším dívkám vévodí Venezuela. Venezuela je zemí, kde žijí jedny z nejkrásnějších žen na světě. Všimněte si, že většina vítězek Miss Universe a Miss World pochází právě odtud. Nejenže je tato země krásná, ale krásné jsou i dámy, které zde žijí, se svými dlouhými štíhlými těly a okouzlujícími tvářemi.  Navíc zjistíte, že spousta profesionálních modelek a hereček pochází díky kráse a postavě právě z Venezuely. Nutno ale podotknout, že velká část z nich vděčí své kráse umu plastických chirurgů a celoživotní dřině, kdy se pro ně stala posláním a hlavní životní náplní.

Zdroj: Redakce, Insidermonkey, Quora, Statista