home arrow_right Autoři arrow_right Nicole Dostálová
Nicole Dostálová

Nicole Dostálová

Redaktorka

Sportovní trenérka

Na první trénink mě přivedli rodiče, když mi byly 3 roky, a od té doby jsem u sportu zůstala. Do svých 14 let jsem dělala závodně krasobruslení, kde jsem se naučila asi té největší disciplíně a pokoře, jakých se mi mohlo dostat. Od patnácti jsem začala hrát plážový volejbal a za pár let jsem se dostala do juniorské reprezentace, kde jsem se rychle posouvala dál a dál. 

Od roku 2015 se věnuji kondiční přípravě, kterou jsem vystudovala. Zaměřuji se nejen na dospělé sportovce, ale i děti v různých sportovních odvětvích. Například připravuji tenisty, fotbalisty, softbalisty, plážové volejbalisty, ale prošla jsem tréninky i s jinými sportovci. Vedu také úplné začátečníky nebo rekreační sportovce. Sport s lidmi/dětmi, které to se mnou baví, mi přináší radost a motivaci se jako trenérka zlepšovat.

Ve svém volném čase jdu nejradši na thajský box, kde se nejvíce vybiju a odpočinu si. Svůj den si bez sportu neumím představit. Jsem přesně ten typ člověka, který když už něco dělá, tak na maximum. Nerada věci vzdávám předem a úplně nesnáším dělat něco na půl. Jsem hyperaktivní holka.

Články autora