Zacvičte si na živo s lektorkou Nicole Dostálovou!

Zacvičte si naživo s lektorkou Nicole Dostálovou
Zdroj: Kondice.cz
Přijďte si zacvičit s naší lektorkou Nicole Dostálovou lekci na problémové partie a pro dobrou náladu. Kromě cvičení na vás čeká workshop, na kterém Nicole zodpoví vaše dotazy ohledně výživy, cvičení, protahování a zdravého pohybu. Navíc od nás dostanete krásné dárky! Cvičení je vhodné i pro začátečníky!

Zacvičte si s Kondicí sestavu na problémové partie pod vedením Nicole Dostálové v designových industriálních prostorech přímo u metra Křižíkova.

Kde: Spojka Events, Pernerova 697/35, Praha 8-Karlín
Kdy: ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ PŘESUNUTO. TERMÍN BUDE UPŘESNĚN.

Program

19.00 - 20.00 cvičení
20.00 - 21.00 workshop s Nicole

Co na Vás čeká?

Těšit se můžete na hodinové cvičení, kde vám Nicole předvede cviky na problémové partie břicho, boky, zadek a ukáže cviky na dobrou náladu:-). Po cvičení se můžete ptát na vše, co vás zajímá o zdravém životním stylu, cvičení, hubnutí. A navíc od nás dostanete krásné dárky speciál Kondice TOP 10 tréninkových plánůantiperspirant FA, shower gel scrub FA. Zacvičí si opravdu každý, cvičení není náročné. 

 
Vstupenka za 250 Kč zahrnuje:
1x vstup na cvičení 
workshop

Důležité informace

Na místě bude prostor pro převlečení, ale nejsou k dispozici sprchy. Nezapomeňte si vzít vlastní podložku na cvičení. Pokud podložku nemáte, můžeme Vám ji zapůjčit na místě. 

Více o Nicole

Poslechněte si podcast, ve kterém Nicole mluví o kondiční přípravě. Ta dokáže zvýšit sportovní výkony bez rizika vyčerpání a únavy. Navíc pracuje i s vaší psychikou. Podcast najdete zde. 

Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.