Premium obsah
Objevte moderní švihadlo. Pomůže vám k pevným křivkám i lepší kondici
Pohyb a sport Objevte moderní švihadlo. Pomůže vám k pevným křivkám i lepší kondici
Dávno pryč jsou doby, kdy bylo švihadlo neoblíbenou cvičební pomůckou na hodinách tělocviku. Stojí za tím bratři Tomáš a Marek Vaněčkovi z projektu Svihej.cz. V jejich po...
Úplněk: Nejčastější mýty, kterým někteří lidé věří dodnes
Spiritualita Úplněk: Nejčastější mýty, kterým někteří lidé věří dodnes
Velký adventní úklid naší mysli. Než vysmýčíte celý byt, ukliďte s v hlavě
Osobní růst Velký adventní úklid naší mysli. Než vysmýčíte celý byt, ukliďte s v hlavě
Komerční spolupráce
Astrologie: Úplněk v Blížencích vyjasní naše názory i myšlenky
Spiritualita Astrologie: Úplněk v Blížencích vyjasní naše názory i myšlenky

Nejnovější články

Tipy na dárky: Ryby pod stromečkem ocení romantiku
Tipy na dárky: Ryby pod stromečkem ocení romantiku
Chystáte se vybrat vánoční dárek pro vaše blízké, narozené mezi 20. únorem a 20. březnem? Ryby jsou přátelské a klidné znamení zvěrokruhu. Bývají citlivé a mají smysl pro romantiku. Často utíkají do světa fantazie, bývají kreativní a doslova přetékají novými nápady. Milují umění a mají dobrý vkus, proto si s výběrem jejich dárku dejte opravdu záležet.
Hubněte podle tepové frekvence
Hubnutí 09.12.2022
Hubněte podle tepové frekvence
Tepová frekvence udává počet tepů, které naše srdce vykoná za minutu. Její hodnotu ovlivňuje nejen věk sportovce, ale také tempo, výživa, únava nebo stres. Pokud chcete hubnout, měření tepové frekvence vám pomůže s optimálním nastavením vaší tréninkové zátěže a spalováním tuků během tréninku. Zároveň je ukazatelem toho, kdy už je váš organismus přetížený a potřebuje čas na regeneraci.
Zpackaná plastika: Co podniknout, když se zákrok nepovede?
Krása 09.12.2022
Zpackaná plastika: Co podniknout, když se zákrok nepovede?
Pořídit si nová prsa nebo štíhlejší boky vypadá na první pohled tak jednoduše. Jenže plastika opravdu není totéž co návštěva kadeřníka. Jde pořád o operaci, k níž se vážou určitá rizika. Co dělat v případě, že se zákrok nepovede, nebo vás dokonce zohaví? To se totiž stává stále častěji.
Dolní Morava: místo plné zážitků pro malé i velké
Pohyb a sport 09.12.2022
Dolní Morava: místo plné zážitků pro malé i velké
Zážitkové parky pro děti, majestátní Stezka v oblacích, dvě bobové dráhy, adrealinový park a letošní novinka Sky Bridge 721, nejdelší visutý most na světě - to jsou největší atrakce střediska Dolní Morava v Pardubickém kraji. Pojďte je s námi prozkoumat.
Gynekolog: Menopauza se dá zvládnout i bez hormonů. Pomůže zůstat pozitivní
Gynekolog: Menopauza se dá zvládnout i bez hormonů. Pomůže zůstat pozitivní
Některá žena klimakteriem projde v pohodě, jiná s nepříjemnými příznaky, jako jsou návaly nebo nespavost. „Ačkoli to nemám podložené žádnými studiemi, za čtyřicet let praxe shledávám, že pozitivní ženy, které se umí radovat ze života a jsou aspoň trochu sportovně založené, toto období zvládají lépe,“ říká gynekolog a porodník Tomáš Bednář. Hormonální substituce podle něj rozhodně není nutnost, spíš naopak.
Restart po mateřské: Zahoďte ego a řekněte si o pomoc
Restart po mateřské: Zahoďte ego a řekněte si o pomoc
Možná to zní divně v čase, kdy se neustále opakuje nutnost být sám sebou a poslouchat své tělo. Vůbec neříkám, že to tak nemá být! Jen si posviťte na ego. Ten hlas v hlavě, který říká, že nepotřebujete pomoc, že něco je pod vaši úroveň nebo že si dost dobře poradíte sami. Ano, všichni víme, co dělat, abychom zhubli, zlepšili kondici, lépe plánovali, ale děláme to? Neděláme. Není za co se stydět.
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.