Premium obsah
Chcete zůstat na horách v suchu a teple? Nepodceňujte funkční materiály
Pohyb a sport Chcete zůstat na horách v suchu a teple? Nepodceňujte funkční materiály
Naše tělo funguje jako pomyslný radiátor, který spaluje kalorie, odvádí pot a vydává teplo.Ve chvíli, kdy se zpotíme, ztrácíme svůj teplotní komfort. Proto je při turisti...
Posilněte dětem imunitu s pomocí starého indického učení
Zdraví a výživa Posilněte dětem imunitu s pomocí starého indického učení
Astrologie: Slunce ve Střelci dodává odvahu otevřít se novému životu
Spiritualita Astrologie: Slunce ve Střelci dodává odvahu otevřít se novému životu
Komerční spolupráce
Jak zvládnout menopauzu v klidu a pohodě
Zdraví a výživa Jak zvládnout menopauzu v klidu a pohodě

Nejnovější články

Letos se o adventu konečně zpomalte, dodá vám to energii
Osobní růst 26.11.2022
Letos se o adventu konečně zpomalte, dodá vám to energii
Možná si to říkáte každý rok, ale letos to konečně zkuste doopravdy. Využijte čtyři týdny do Vánoc k tomu, abyste se zklidnili, navzdory všemu tomu okolnímu šílenství.
Goji: Pomůže s imunitou a podpoří vitalitu těla
Goji: Pomůže s imunitou a podpoří vitalitu těla
Nastává podzimní období, které si můžeme naplno užít pouze tak, že budeme fit a plni energie. Pro to, abychom posílili svoji imunitu, můžeme udělat spoustu věcí. Jednou z nich je upravit svůj jídelníček a zařadit do něj potraviny, které podpoří funkci naší imunity. K těm zázračným potravinám patří i plody kustovnice čínské – známé také jako goji. Jak je konzumovat a proč jsou tak zázračné?
Cvičení: Jak dlouho potrvá, než uvidím první výsledky?
Pohyb a sport 25.11.2022
Cvičení: Jak dlouho potrvá, než uvidím první výsledky?
Když se lidé vydávají na cestu fitness nebo s cvičením teprve začínají, kladou si často otázku, jak dlouho bude trvat, než se dostaví první viditelné výsledky. Zatímco endorfinový nával, zvýšení energie a zlepšení nálady jsou téměř okamžitými účinky cvičení, tak úbytek na váze či nabrání svalové hmoty bohužel nejsou otázkou jednoho týdne.
Bruslení prospěje vašim kloubům, postavě i náladě
Pohyb a sport 25.11.2022
Bruslení prospěje vašim kloubům, postavě i náladě
Milují ho dospělí i děti. Při bruslení propojíte příjemné s užitečným – užijete si spoustu zábavy a zároveň posílíte celé tělo, srdce, cévy i klouby. Zlepšíte si balanc, vytrvalost a kondičku. Ještě váháte, zda vyrazit na led? Pak je tu ještě jeden důvod, proč si užít zimní radovánky na ledě – na většině kluzišť jsou světýlka, hrají tam koledy a prodávají voňavé horké nápoje pro zahřátí. Dokonalé kulisy pro nasátí vánoční atmosféry, nemyslíte?
Zatočte s rýmou pomocí přírody! Ájurvéda vám pomůže
Zatočte s rýmou pomocí přírody! Ájurvéda vám pomůže
Rýma nám dokáže pořádně otrávit život. Ucpaný nos a dutiny, kýchání, smrkání, červené oči a celková únava, která rýmu provází, jsou varovné příznaky, které bychom neměli ignorovat. I rýma by se měla léčit. Není třeba zůstávat v posteli, bohatě postačí, když se budeme šetřit a nasadíme silné přírodní zbraně!
Trekingové hole odlehčí kloubům i páteři. Vyberte pro sebe ty pravé
Pohyb a sport 24.11.2022
Trekingové hole odlehčí kloubům i páteři. Vyberte pro sebe ty pravé
Trekingové hole by neměly chybět žádnému milovníkovi turistiky. Pomáhají lépe se odpíchnout, tlumí nárazy, a tím ulevují našim kyčlím, zápěstí i páteři. Díky nim získáváme větší stabilitu a oporu při chůzi, která je pak svižnější a efektivnější. Na trhu je dnes obrovský výběr holí a my vám poradíme, jak se v nich vyznat.
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.