DOSTAŇ SE DO KONDICE
S 15% SLEVOU

Začněte cvičit, meditovat a milovat svůj život s Kondicí. Čtvrtletní a roční předplatné nyní
s 15% slevou!

Chci akční předplatné
15% sleva nejen
na lekce jógy
Začněte cvičit, meditovat a milovat svůj život s Kondicí! Čtvrtletní a roční předplatné nyní s 15% slevou!

Nejnovější články

Vůně pro přilákání vánoční atmosféry
Vůně pro přilákání vánoční atmosféry
Blížící se Vánoce před nás staví celou řadu výzev. Je potřeba vygruntovat byt, napéct cukroví, vymyslet a nakoupit pro všechny dárky a do toho všeho se ještě v práci hlásí všemožné uzávěrky, které s koncem roku nezbytně souvisí. Jak se z toho všeho nezbláznit a nasát tu správnou vánoční pohodu, když je předvánoční období obvykle tak stresující?
Mrkové bezlepkové donuty
Mrkové bezlepkové donuty
Podzimní recept vhodný i pro bezlepkáře, který vám zabere jen chvilku, ale vaše chuťové buňky budou v sedmém nebi pěkně dlouho!
Pozvěte přírodu do vany. Předejdete nachlazení
Pozvěte přírodu do vany. Předejdete nachlazení
Hledáte dokonalou přísadu do koupele, která přirozeným způsobem podpoří vaše zdraví a nebude obsahovat zbytečné chemikálie? Pak vsaďte na bylinky. Budou pečovat o vaši duši i tělo, a navíc vás okouzlí svojí podmanivou vůní. Koupel v bylinkách pomůže dokonce i v případě, že trpíte nachlazením.
Makové muffiny se švestkami
Makové muffiny se švestkami
Mák a švestky, jedna z nejklasičtějších podzimních kombinací, která nikdy neomrzí! Tyhle muffini jsou krásně nadýchané neskutečně jednoduché a z pár základních ingrediencí, plné máku, takže plné živin a plné sladkých švestek, které muffinám dodají šmrnc.
Nejlepší přítel člověka
Nejlepší přítel člověka
Máme rádi zvířata. Jsme s Tomem ten typ lidí, co se zastaví u každé němé tváře, bez ohledu na to, zda se jedná o kotě, soba nebo lehce oslizlou žábu. Pokud je ve filmu scéna, kde je opuštěné hladové zvíře, slzím okamžitě a výrazně vydatněji než na konci Posledního mohykána či Města andělů.
Zasaďte si vánoční kaktus
Zasaďte si vánoční kaktus
K rostlinám, které s oblibou pěstujeme v období adventu, patří kromě vánoční hvězdy také vánoční kaktus. Kvetoucí vánoční kaktus dokáže vkusně ozdobit každý parapet a právě v zimě, kdy je kvetoucích rostlin opravdu pomálu, rozzáří nejednu místnost. Jak jej pěstovat, množit a jak dosáhnout toho, aby každý rok pravidelně vykvetl a zkrášlil nám tak další Vánoce?
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.