Premium obsah
Kam se ztrácí orgasmus?
Vědomý život Kam se ztrácí orgasmus?
Až příliš poklidný sexuální život si pojíme spíš s podzimem života. Ve skutečnosti se ale ke svému ideálu často nepřiblíží ani ženy mnohem mladší. To máte děti, návrat do...
Musí trénink bolet, abyste dosáhli úspěchu?
Hubnutí Musí trénink bolet, abyste dosáhli úspěchu?
Letní bylinka – Vratič obecný
Přírodní cesta Letní bylinka – Vratič obecný
Tráva ve flakonu. Objevte účinky konopné kosmetiky
Krása Tráva ve flakonu. Objevte účinky konopné kosmetiky

Nejnovější články

Než po sobě spláchnete, podívejte se do záchodové mísy
Než po sobě spláchnete, podívejte se do záchodové mísy
Pokud přijde řeč na zažívací potíže, není to dvakrát příjemné téma na rozhovor… je to trapné, nepříjemné. Ale pravdou je, že každodenní signály našeho těla napoví o našem zdraví často více než vyšetření u doktora.
Čakry a jejich úloha v každodenním životě, 1. díl
Osobní růst 16.08.2022
Čakry a jejich úloha v každodenním životě, 1. díl
Kultivace vlastní energie může představovat jeden z velmi funkčních nástrojů podpory celkové kvality života. Integrací určitých prvků podporujících energetický systém čaker můžeme velmi významně podpořit své fyzické zdraví, mentální rozpoložení a duševní výkonnost, emoce, které prožíváme, a dokonce kvalitu vztahů, ve kterých žijeme. Čakry nejsou jen něčím „ezo“, na co narazíme na ezo festivalech a v podobně laděných knihách. S harmonizací oblastí života tak, jak je popisuje systém čaker, pracuje dokonce moderní psychologie. Sebereflexe každodenního života význam čaker jen potvrzuje.
Ulevte si od bolesti pomocí masážní pistole. Nebudete litovat
Pohyb a sport 15.08.2022
Ulevte si od bolesti pomocí masážní pistole. Nebudete litovat
Může masážní pistole zastat roli maséra? Pro koho je vhodná, v jakých případech si ji pořídit, ale také proč, to vše se dozvíte v tomto článku.
Sedmero potravin pro dobrou náladu
Sedmero potravin pro dobrou náladu
Jak jídlo ovlivňuje náladu? Jsou potraviny, po kterých se budete radovat, zatímco jiné evokují zlost, smutek či pocity viny?
Cvičte! Váš mozek vám bude vděčný
Pohyb a sport 15.08.2022
Cvičte! Váš mozek vám bude vděčný
Cvičení přináší více než jen posílení svalů, úbytek hmotnosti nebo zlepšení kondice. Zlepšuje totiž zdraví celého těla, a to včetně mozku. Mozek je centrální řídicí systém, který udržuje tělo ve správném chodu. Podobně jako svaly, orgány, tkáně a veškeré systémy, které tvoří tělo, je mozek ovlivňován hormony a dalšími chemickými procesy, které se uvolňují při fyzických aktivitách. Zjistěte, jak přesně cvičení ovlivňuje váš mozek, jaké jsou jeho další výhody, a objevte některé z nejlepších typů cvičení a pohybu.
Jak si připravit zdravý salát bez kalorických zálivek
Jak si připravit zdravý salát bez kalorických zálivek
Saláty se považují za jedny z nejzdravějších pokrmů v restauraci. Leckdy je však opak pravdou, a to právě kvůli zálivkám, které salátům dodávají na chuti. Zálivky často obsahují spoustu tuků a jednoduchých cukrů a z nízkokalorického jídla mohou udělat dvojnásobně kalorické.
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.