Premium obsah
Úplněk: Nejčastější mýty, kterým někteří lidé věří dodnes
Spiritualita Úplněk: Nejčastější mýty, kterým někteří lidé věří dodnes
Ve čtvrtek 8. 12. nastane poslední úplněk tohoto roku. Právě o měsíci v úplňku kolují už po staletí nejrůznější mýty a pověry, kterým někteří lidé věří dodnes. Pohádkám o...
Velký adventní úklid naší mysli. Než vysmýčíte celý byt, ukliďte s v hlavě
Osobní růst Velký adventní úklid naší mysli. Než vysmýčíte celý byt, ukliďte s v hlavě
Astrologie: Úplněk v Blížencích vyjasní naše názory i myšlenky
Spiritualita Astrologie: Úplněk v Blížencích vyjasní naše názory i myšlenky
Komerční spolupráce
Výsledky cvičení vám neukáže váha, hledat musíte jiné faktory
Hubnutí Výsledky cvičení vám neukáže váha, hledat musíte jiné faktory

Nejnovější články

Advent v Česku: Kam zajít za nejkrásnějšími betlémy
Advent v Česku: Kam zajít za nejkrásnějšími betlémy
Do Vánoc zbývají necelé tři týdny, a pokud se chcete naladit na tu správnou vánoční atmosféru, navštivte o víkendu i s rodinou některý z betlémů, kterých je u nás jako hub po dešti. Tradice betlémů v Česku sahá až do roku 1560, kdy se sem dostaly díky jezuitskému řádu a rychle se staly symbolem Vánoc. Papírový, dřevěný, perníkový, nebo dokonce z másla! V tuzemsku se můžete zajet podívat na všechny tyto betlémské skvosty.
Zimou popraskané rty potřebují výživu
Krása 07.12.2022
Zimou popraskané rty potřebují výživu
Kůže na rtech je ještě jemnější než ta na krku nebo očních víčkách. Projevuje se na ní stárnutí a citlivě reaguje na výkyvy teplot. Odrážejí se na ní také procesy uvnitř těla. O popraskané rty v zimních měsících musíme pečovat, jinak hrozí drobné ranky a trhlinky. Základem je dostatečně rty promazávat a nezapomínat ani na pitný režim.
Kde se vzalo vánoční cukroví?
Kde se vzalo vánoční cukroví?
Vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, ořechy plněné krémem, perníčky, staročeské pracny, kávová zrna, vosí úly. České hospodyňky pečou desítky druhů vánočního cukroví, což ve světě nemá obdoby. Vánoce u nás jsou zkrátka pořádně sladké a voňavé. Odkud se cukroví na našem vánočním stole vlastně vzalo a jak ho pečou napříč Evropou?
Tiká vám v oku? Možná za to může předvánoční stres
Tiká vám v oku? Možná za to může předvánoční stres
Škubavé stahy horního nebo spodního očního víčka jsou nepříjemné, ve většině případů ale odezní samy po pár dnech. Může za ně hlavně vyčerpání a stres. Někdy je na vině ale i nedostatečná výživa, ve které chybí hořčík. A dobře našim očím nedělá ani práce na počítači a neustálé zírání do chytrého telefonu.
Covid rozdmýchal nárůst poruch příjmu potravy
Covid rozdmýchal nárůst poruch příjmu potravy
Zajímat se o výživu sportujícího dítěte je potřeba. Zejména, věnuje-li se výkonnostnímu sportu více jak čtyřikrát týdně, nebo pokud si rodič všimne častější nemocnosti. Častým problémem je i absence spontánního pohybu, míní odbornice na výživu MUDr. Marie Skalská.
Zářit jako jogínka. Pořiďte si pleť, která svítí na míle daleko
Krása 07.12.2022
Zářit jako jogínka. Pořiďte si pleť, která svítí na míle daleko
Zářivá, šťavnatá svěží a vyhlazená, jako když vyjdete z jógového studia. Tak vypadá pleť, kterou na instagramu najdete pod hashtagem yogaskin. Jenže v tomhle případě o dílo insta filtrů ani sofistikovaně nanesených rozjasňovačů vůbec nejde. Tahle pleť je čistá, jasná a zářivá DOOPRAVDY. Dokonce tak, že už nepotřebuje žádnou výraznější retuš v podobě make-upu nebo korektoru. Jak ji získat?
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.