Premium obsah
Začátečníkem na ferratách: Cima Capi s výhledem na jezero Garda
Pohyb a sport Začátečníkem na ferratách: Cima Capi s výhledem na jezero Garda
Zlézat skály, jako byste byli horolezci – to umožňují jištěné cesty, via ferraty. Není to vůbec složité, stačí odhodlání a jednoduché vybavení. Vydejte se s námi na jednu...
Astrologie: Úplněk ve Vodnáři zrcadlí plnost našeho žití
Spiritualita Astrologie: Úplněk ve Vodnáři zrcadlí plnost našeho žití
Jak vychovat šťastné dítě? Nikdy není pozdě začít naslouchat
Osobní růst Jak vychovat šťastné dítě? Nikdy není pozdě začít naslouchat
Osvojte si zásady zdravého dialogu
Osobní růst Osvojte si zásady zdravého dialogu

Nejnovější články

Jak po dovolené zregenerovat pokožku? Dopřejte jí pleťové ampule
Krása 12.08.2022
Jak po dovolené zregenerovat pokožku? Dopřejte jí pleťové ampule
I pokožka občas potřebuje nabrat nové síly. Pleťové ampule plné koncentrované péče jsou skvělou formou restartu ­– umí omladit, rozjasnit i zavlažit. Po dovolené je na ně ideální čas.
Posilněte imunitu!
Posilněte imunitu!
Maliny, borůvky, jahody, rybíz, angrešt... zkrátka bobuloviny. Jsou malé a nabité vitaminy a minerály. Navíc mají silné antioxidační vlastnosti. Právě teď v sezoně je jezte plnými hrstmi. Nejlepší jsou jen tak čerstvě utržené z keříku nebo si z nich udělejte rychlý letní dezert podle našeho receptu.
Nepodceňujte očkování proti klíšťové encefalitidě
Nepodceňujte očkování proti klíšťové encefalitidě
Sezona klíšťat je v plném proudu. Češi se jich bojí. Ale bránit se proti nebezpečné klíšťové encefalitidě neumí. Řídí se mýty, zkoušejí babské rady, v lepším případě používají repelenty. Odborníci jednoznačně radí: očkovat se. Přesto je poslechne jen každý pátý Čech. V počtu těžkých případů klíšťové encefalitidy je Česká republika na absolutní špičce.
Spálili jste se na slunci? Máme pro vás tipy, jak kůži ulevit
Spálili jste se na slunci? Máme pro vás tipy, jak kůži ulevit
Špatná zpráva je, že spálenina od slunce dovede pěkně potrápit a není žádný prostředek, který by vás jí opravdu bleskurychle zbavil. Tou dobrou zprávou ovšem je, že existuje celá řada možností, jak se o regeneraci kůže pokusit.
Podle čeho si vybrat svou první koloběžku?
Pohyb a sport 10.08.2022
Podle čeho si vybrat svou první koloběžku?
Koloběžka už dávno není jen zábavou pro písklata, naopak se u nás dostává stále více na výsluní a sahají po ní všechny ročníky. Není divu, spojuje v sobě to nejlepší z běhu a kola, takže je zdravější. Propadnete jí také?
Objevte ovesnou sílu
Objevte ovesnou sílu
Po ranní misce ovesných vloček vám bude celé dopoledne do skoku, přesně jako vraným koním v lidové písni. Oves je jedinečný svým vysokým obsahem bílkovin a tuků, v čemž se mu nevyrovná žádná jiná obilovina. Posiluje nervový a reprodukční systém, díky čemuž se tradičně užíval jako zdroj síly a odolnosti.
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.