Premium obsah
Stres v roli zabíjáka štíhlé línie. Jak si pod jeho vlivem nepokazit progres?
Hubnutí Stres v roli zabíjáka štíhlé línie. Jak si pod jeho vlivem nepokazit progres?
Září znamená konec dovolených a definitivní nástup zpět k povinnostem. Vystaveni tak můžeme být zvýšené míře stresu. Jak se bránit a jak si pod jeho vlivem nepokazit hubn...
Astrologie: Novoluní ve Váhách projeví, jestli v nás panuje vnitřní klid
Vědomý život Astrologie: Novoluní ve Váhách projeví, jestli v nás panuje vnitřní klid
Low-carb ano, ale ne vždy! Kdy je toto stravování nebezpečné?
Hubnutí Low-carb ano, ale ne vždy! Kdy je toto stravování nebezpečné?
Komerční spolupráce
Proč začít cvičit doma?
Pohyb a sport Proč začít cvičit doma?

Nejnovější články

Na co si dát pozor, jste-li vegan?
Na co si dát pozor, jste-li vegan?
Veganství je stále více rozšířené mezi mladší generací. Průzkumy ukazují, že omezení živočišných produktů, zvláště uzenin a masných výrobků, je u české populace určitě žádoucí. Jak moc „zdravá“ ale je jejich záměna za veganské produkty prodávané jako veganský hamburger, párek nebo salám? Nepatří tyto výrobky už mezi ultra zpracované potraviny, kterými bychom mohli našemu zdraví spíš ublížit? 
Pistáciové raw kuličky
Pistáciové raw kuličky
Nastražte uši, oči a hlavně připravte Vaše chuťové buňky na explozi! Dneska pro Vás mám recept na tyhle raw kuličky plné pistácií, kešu oříšků a dalších super dobrot, které dohromady tvoří naprosté nebe plné živin.
Čakry a jejich význam: Ádžňá čakra
Vše o józe 27.09.2022
Čakry a jejich význam: Ádžňá čakra
Ádžňá čakra leží uprostřed čela mezi obočím, a proto se jí říká třetí oko.  Je to centrum čistoty a moudrosti. Tvoří hranici mezi lidským a božským vědomím. Přes sílu myšlenek, ať už vědomých, nebo nevědomých, nás spojuje s tvořivostí a manifestací našich životů.
Veganem bezpečně. Jak na to?
Veganem bezpečně. Jak na to?
Veganství má pro tělo i planetu spoustu výhod. Pokud se ale touhle cestou vydáte, chce to důsledně si hlídat živiny ve stravě. Jinak se může snadno stát, že vašemu tělu bude něco chybět. Na co se zaměřit, aby organismus nestrádal?
Sezónní jídelníček: Co si dopřát v září
Sezónní jídelníček: Co si dopřát v září
Léto nám pomalu proteklo mezi prsty. Poslední silné paprsky letního slunce pomáhají dozrát šťavnatým plodům, které nám právě v toto období nabízí spoustu vitamínu. Jíst lokálně a sezónně, to je klíč k tomu, abychom se cítili zdravě, a i tak vypadali. To, jak jíme, je vidět na našem těle zvenku i zevnitř. Co nám nyní naše zahrádky nabízí?
Sportujete a výsledky se nedostavují? Tady jsou důvody
Hubnutí 26.09.2022
Sportujete a výsledky se nedostavují? Tady jsou důvody
Pustili jste se během léta do aktivního životního stylu, sportujete, pravidelně se hýbete a výsledky se nedostavují? I přes to, že se několikrát týdně zpotíte na kole nebo si jdete zaběhat, kila na váze stále ukazují stejné číslo? Pokud jste vyzkoušeli už všechny možné rady z časopisů, je dost možné, že jste některé varianty prostě už překombinovali. Jaké můžou být hlavní důvody toho, že se vám nedaří sundat pár kil?
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.