Premium obsah
Astrologie: Novoluní ve Váhách projeví, jestli v nás panuje vnitřní klid
Vědomý život Astrologie: Novoluní ve Váhách projeví, jestli v nás panuje vnitřní klid
25. 9. 2022 ve 23:54 nastane novoluní ve Vahách, které začne téhož dne v 18:43, kdy vstoupí Luna do Vah a skončí 28. 9. v 1:15. Projeví se, zda tvoříme s láskou, cítíme j...
Low-carb ano, ale ne vždy! Kdy je toto stravování nebezpečné?
Hubnutí Low-carb ano, ale ne vždy! Kdy je toto stravování nebezpečné?
Proč začít cvičit doma?
Pohyb a sport Proč začít cvičit doma?
Komerční spolupráce
Jak zkrotit předzávodní horečku
Pohyb a sport Jak zkrotit předzávodní horečku

Nejnovější články

Jak najít balanc v uspěchané době?
Osobní růst 25.09.2022
Jak najít balanc v uspěchané době?
Základem zdraví je naučit se pracovat se svojí energií a vnímat ji. První, co pomáhá v prevenci nemocí, stejně jako v sebeléčení, je vědomí toho, že tu nejsme jenom pro druhé, ale v první řadě pro sebe. Jak najít každý den alespoň malou chvilku pro sebe a získat znovu ztracený balanc?
Skamaraďte se s vlastním tělem
Osobní růst 25.09.2022
Skamaraďte se s vlastním tělem
Výzkum týkající se naší mysli a těla dnes potvrzuje, co už dávno znají tradiční léčebné metody, jako je třeba ájurvéda: tělo a mysl jsou jedno a vědomí nesídlí jenom v hlavě. Veškerý stres, jeho léčba a práce na vlastním zdraví jsou tak zároveň procesy fyzické, psychologické, emocionální i duchovní. A my máme možnost se na sebeuzdravování aktivně podílet.
Podle čeho si vybrat odporovou gumu
Pohyb a sport 25.09.2022
Podle čeho si vybrat odporovou gumu
Odporová guma představuje jednoduchou cvičební pomůcku. Jak si vybrat tu nejlepší a na co při jejím nákupu nezapomenout?
Vyběhněte ven: Tři strategie, jak se vykopat, když se tělu ani hlavě nechce
Pohyb a sport 25.09.2022
Vyběhněte ven: Tři strategie, jak se vykopat, když se tělu ani hlavě nechce
Déšť, mlha, tma, zima nebo naopak vedro k zalknutí. Najít motivaci vyběhnout občas bývá těžké. Jak v sobě najít sílu a vyrazit trénovat? Tady jsou tři strategie, které vás nakopnou. Jsou chvíle, kdy se nám do tréninku prostě nechce. Co si počít, když na vás sedne běžecká lenora? Pomůžeme vám najít ztracenou motivaci!
Restart po mateřské: Změny, které jdou samy
Restart po mateřské: Změny, které jdou samy
Když jsem se pustila do „pomateřského“ restartu, ukázalo se, že potřebuju změnit mnohem víc než jen sportovní výkony. Zásadní pro mě bylo uvědomit si, jak moc špatným směrem jdu, co mi to bere, ale i dává. To, co v životě neděláme úplně dobře, nám totiž většinou také něco přináší. Kdo nezná tu čirou radost, když zrovna sníte něco fakt moc dobrého? Když si v pracovní době vyřídíte soukromou záležitost? Když do noci koukáte na seriál, který by vám partner ani děti nikdy nedovolili? Někdy vážně stačí si upřímně odpovědět a změna je na světě.
Leptin a ghrelin. Hormony, které je v rámci hubnutí třeba brát vážně
Hubnutí 23.09.2022
Leptin a ghrelin. Hormony, které je v rámci hubnutí třeba brát vážně
Jejich účinky by měly být v harmonii, která je ovšem často narušená. Řeč bude o hormonu řídícím pocit nasycení a jeho kolegovi - hormonu hladu.
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.