DOSTAŇ SE DO KONDICE
S 15% SLEVOU

Začněte cvičit, meditovat a milovat svůj život s Kondicí. Čtvrtletní a roční předplatné nyní
s 15% slevou!

Chci akční předplatné
15% sleva nejen
na lekce jógy
Začněte cvičit, meditovat a milovat svůj život s Kondicí! Čtvrtletní a roční předplatné nyní s 15% slevou!

Nejnovější články

Dýňová pizza
Dýňová pizza
Co takhle si trochu vytunit jedno z nejoblíbenějších jídel světa do malinko nutričnějšího kabátku? Tahle dýňová pizza vás jistě nezklame a díky dýni v základu je skvělým způsobem, jak jíst více zeleniny. Chuťově je opravdu skvělá a na přípravu velmi jednoduchá, bez kynutí a složitostí.
Astrologie: Úplněk v Raku odhaluje náš soulad s duší
Spiritualita 17.01.2022
Astrologie: Úplněk v Raku odhaluje náš soulad s duší
V úterý 18. 1. 2022 v 00:48 nastává úplněk v Raku, který odhaluje, jak jsme v souladu se svojí duší, zda se cítíme v bezpečí, jsme k sobě laskaví, dokážeme se radovat jen z toho, že jsme, ze svého bytí, rozumíme svým pocitům, emocím, svému tělu a dokážeme být sami sebou.
Čím může být jóga prospěšná dětem
Vše o józe 16.01.2022
Čím může být jóga prospěšná dětem
Pracuji s dětmi již přes deset let. V rámci jógově zaměřených lekcí společně směřujeme pozornost na správné držení těla, posilujeme svaly středu těla a oporu páteře, protahujeme se, rozvíjíme rovnováhu, snažíme se plnohodnotně dýchat, být myslí i tělem přítomní a všímaví jak k sobě sama, tak ke světu kolem sebe. Ukazujeme si, jak mocná může být „pouhá“ myšlenka a že přání se skutečně plní. Díky těmto „zastavením se“ v sobě děti posilují sebedůvěru, sebehodnotu a víru v život. Vnímám, že děti, které se vydají touto cestou, jsou…
Co je střed těla, jak s ním zdravě pracovat a jak ho posílit?
Pohyb a sport 16.01.2022
Co je střed těla, jak s ním zdravě pracovat a jak ho posílit?
O středu těla slyšel pravděpodobně již každý, kdo se alespoň trochu věnuje nějaké systematické práci s tělem. Kde ho vnímat, jak ho stabilizovat a posílit tak, aby díky jeho vitalitě drželo celé tělo pohromadě a netrpěli jsme bolestmi? To je věc další… Zkusíme si teoreticky, a přesto jednoduše a lidsky shrnout, jak na to a co můžete vyžadovat po svém trenérovi či trenérce, abyste měli svůj střed silný a funkční.
Bezlepkové skořicové bábovičky
Bezlepkové skořicové bábovičky
Tenhle recept potěší především bezlepkáře, ale i milovníky sladkého a šíleně skořicového. Tyhle bábovičky budete mít hotové do chvilky, ale pozor, hrozí, že do chvilky budou také pryč!
Menstruace podle ájurvédy
Osobní růst 15.01.2022
Menstruace podle ájurvédy
Mnoho žen bere stále ještě menstruační cyklus jako něco obtížného a bolavého, co komplikuje jejich životy. Ženský hormonální cyklus nám ale může přinést mnoho darů a vhledů. Jóga a ájurvéda nám dávají skvělé nástroje, jak o sebe pečovat, naladit se na svoje tělo a znovu začít naslouchat jeho moudrosti.
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.