Birell Grand Prix Praha: Noční desítka i ženská pětka s úsměvem

Birell Grand Prix Praha: Noční desítka i ženská pětka s úsměvem

Dav valící se Revoluční ulicí, který si do pár minut naprosto podmaní celé nábřeží Ludvíka Svobody. Tak nějak bude vypadat start pražského vrcholu podzimní běžecké sezony Birell Grand Prix Praha 2019. První zářijovou sobotu v 19:30 vyrazí na desetikilometrovou trať několikatisícový zástup běžců jakéhokoliv věku, jakékoliv výkonnosti.

Popisek: Nezapomeňte na registraci na RunCzech.com a určitě dorazte!

Popisek: Nezapomeňte na registraci na RunCzech.com a určitě dorazte!

Po levici klidně tekoucí Vltava, jejíž cestu na sever Prahy pouze mírně narušuje oblíbený ostrov Štvanice. Ano, říkáte si správně, 24. ročník tradičního závodu letos doznal velké změny na trati. Trasa vás tentokrát nezavede na známou Argentinskou ulici, ale poženete se do stále víc vzkvétajícího Karlína.

Při cestě zpět už se ale začíná smrákat a vy si to pod pouličními lampami pelášíte směrem k Malostranské. Rychlá otočka a ve vás se probouzí emoce, modrý koberec ve vytouženém cíli už se blíží. Poslední kilometry už jsou pod noční oblohou hračka. Cílová rovinka čeká pouze na vás.

Popisek: Fantazii v běžeckém úboru se meze nekladou.

Fantazii při výběru běžeckého úboru se meze nekladou.

A kdybyste si náhodou na „desítku“ přece jen nevěřili, i letos pro vás máme poloviční nálož. Tedy pardon, tahle je pouze pro ženy. Těch na závodech RunCzech každoročně přibývá a podzimní pětka patří mezi jejich oblíbené závody. Holky, ženy, že nám nevěříte? Pojďte se přesvědčit 7. zaří od 18:00.

Prožeňte se historickým centrem české metropole v co nejlepším čase a hlavně s úsměvem na tváři. Můžeme vám zaručit, že atmosféra podvečerního běhu bude jedinečná. Vezměte s sebou kamarádku a pojďte se proběhnout. Pro pocit či osobní výzvu, vás všechny čeká v cíli památeční medaile.

Oba závody spojují běžce naprosto všech výkonnostních úrovní v atmosféře kouzelného pražského večera. Tak nezapomeňte na registraci na RunCzech.com a určitě dorazte. Těším se na vás! (PR)

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.