Letní dvojčíslo Kondice právě vychází: Prázdniny v pohybu

Letní dvojčíslo Kondice právě vychází: Prázdniny v pohybu

Nebaví vás lenošení na pláži? V prázdninovém dvojčísle magazínu Kondice najdete spoustu tipů, jak být aktivní nejen u vody. Vydejte se s námi na paddleboard, vyzkoušejte adrenalinový wakeskate nebo to zkuste s orientačním během. Zábava zaručena!

Paddleboard je zábavný, dostupný pro každého a může být jak pohodovou rekreační aktivitou, tak pořádnou makačkou. Záleží jen na vás, jak tohle dlouhé prkno, na němž se pohybujete pomocí pádla, využijete. My jsme pro vás připravili nejen manuál pro případ, že se na něj chystáte postavit poprvé, ale i zábavnou posilovací rutinu pro pokročilé. Tak jako tak nezůstane zkrátka jediný sval ve vašem těle!

Zdá-li se vám paddleboard příliš pomalý, doporučujeme „přesedlat“ na wakeskate. Na tomhle krátkém prknu, na kterém se jezdí na laně za lodí, vás čeká nejen podstatně větší rychlost ale také mnohem víc adrenalinu. Ti nejlepší na vodě dokonce překonávají i překážky! Jen je třeba o něco víc pilovat techniku. Společně se Zuzanou Vráblovou, šestinásobnou mistryní světa ve wakeskatu, vám ukážeme, jak na to.

Máte-li to k vodě daleko, není nic jednoduššího, než nazout tenisky a vyběhnout ven. V létě můžete svůj běžecký trénink obohatit třeba o orientační běh. Nejenže si při něm dáte do těla, ale hlavně je to velké dobrodružství, které nadchne malé i velké. Moderní orientační běh zkrátka stojí za to vyzkoušet – užijete si totiž běh i krajinu zase úplně jinak.

V prázdninovém dvojčísle magazínu Kondice nechybí ani komplexní dvouměsíční rutina, která vytvaruje a zpevní vaši postavu, nebo tipy na to, kde se toulat v Česku i za hranicemi. Poradíme vám, čím se namazat, abyste se nespálili, vysvětlíme, proč stojí za to sundat boty a projít se naboso, a taky vám představíme novou dietu, která údajně patří k těm nejzdravějším na světě. Léto budiž pochváleno!

KONDICE ČERVENEC/SRPEN 2019 VYCHÁZÍ 26. ČERVNA!

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.