Už jste vyzkoušela top 4 vůně tohoto jara?

Už jste vyzkoušela top 4 vůně tohoto jara?

Ozdobte své jarní dny zbrusu novou vůní, která dokáže pozvednout náladu nejen vám, ale i všem lidem z vašeho okolí. Představujeme vám nejoblíbenější parfémy aktuální i minulé sezóny.

Plážový ovocně-květinový koktejl

Těšíte se na léto? Vyzkoušejte vůni, z níž přímo čiší pohodové letní dny, lenošení na pláži a ovocné koktejly. Toaletní voda ESCADA Miami Blossom vás přenese přímo do plážového baru, kde si ve stínu vysokých palem vychutnáte svůj míchaný drink. Borůvky, meloun, mandarinky a ananas doprovází bílé letní květiny a vonnou kompozici završují dlouhotrvající tóny smyslného pižma, ambroxanu a santalového dřeva. Toto je ideální vůně pro jaro, léto i podzim.

Smaragdový klenot do vaší sbírky

Elegantní flakon parfémované vody Gemma di Paradiso od Roberto Cavalli vás v parfumerii zaujme na první pohled. A to je jenom předzvěst pokladu, který se skrývá uvnitř. Květinově-orientální vůně připomíná procházku exotickou zahradou. V úvodu na vás dýchnou akordy šťavnaté hrušky a mandarinky, následované květinovými tóny v čele s jasmínem. Dominantou této voňavé symfonie je lahodná vanilka, vzácné dřevo a svůdná ambra.

Plná radosti, hravosti a energie

Oblíbená značka Dior v loňské sezóně našla recept na dobrou náladu a představila ho ve formě parfémované vody Joy by Dior. Jiskřivou dámskou vůni si okamžitě zamilovaly miliony žen. Osvěžující citrusy v úvodu vás doslova nabijí energií a pocitem, že zvládnete cokoliv. Toto vědomí vzápětí podpoří tóny broskve, rybízu, orientálního jasmínu a růže z Grasse. Ještě dlouhé hodiny po nanesení parfémované vody ucítíte sametový základ s dominantním bílým pižmem, pačuli, cedrovým a santalovým dřevem. Vůně vždy vyvolá radost i úsměv.

Květinově-orientální pocta všem ženám

Ženy jsou krásné a něžné, ale zároveň velmi silné a odhodlané. Mají nespočet úžasných vlastností, které si zaslouží obdiv, a právě proto Calvin Klein vytvořil parfémovanou vodu Calvin Klein Women, která oslavuje všechny stránky ženskosti. Kontrastní úvodní tóny spojuje eukalyptus, citrusy a pikantní černý pepř a srdce patří především květinám. Jasmín, magnolie a pomerančovník doznívají v závěrečné kombinaci cedru, pižma fialek a ambroxanu. Ukažte celému světu svou ženskou sílu.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.