Speciál Kondice právě vychází: Zhubněte příjemně

Speciál Kondice právě vychází: Zhubněte příjemně

Už jste zkoušeli hubnout podle nejrůznějších diet, ale bez trvalého výsledku? Zkuste to pomocí ájurvédy. Ta se namísto hubnutí soustředí na to, abyste vyladili svoje trávení. Kila pak jdou dolů ochotně bez většího úsilí. Jak na to, se dozvíte v novém speciálu Kondice Jóga hubnutí.

Hubnutí s ájurvédou je příjemné – nečeká vás žádné počítání kalorií ani důkladné sledování živin. Jde hlavně o to vyladit trávení a naučit se rozumět svému tělu. To mimo jiné znamená, že k tomu, abychom byli štíhlí a zdraví, potřebujeme každý něco trochu jiného. Hlavní roli při tom hraje vaše konstituce a takzvaná dóša, tedy cosi jako vaše základní energetické nastavení.

Vyjdete-li potřebám své dóši vstříc, máte v boji s nadbytečnými kily napůl vyhráno. Vaše tělo se vrátí ke své přirozenosti, metabolismus naskočí a začne fungovat naplno. Spolu s tím se možná se zbavíte i některých zdravotních obtíží. A ještě si pochutnáte, protože ájurvédská kuchyně je charakteristická nejen čerstvostí a prvotřídní kvalitou surovin, ale také harmonickými kombinacemi nejrůznějších druhů koření. Přidáte-li k tomu všemu navíc cvičení jógy, brzy si všimnete velkým změn. Nejen že se propracujete ke zdravé váze, ale budete nabití energií a chutí do života.

V novém speciálu Kondice se seznámíte nejen se základními principy ájurvédy, čekají vás také lahodné recepty, nápoje i cvičení na míru. Speciál koupíte ve vybraných trafikách a na www.mojepredplatne.cz za 79 Kč.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.