Červnová Kondice vychází: Léto plné zážitků

Červnová Kondice vychází: Léto plné zážitků

Také už přemýšlíte, co podniknout v létě? Zkuste něco nového a posaďte se třeba do kajaku. V červnové Kondici vám spolu s olympijským medailistou v kanoistice Josefem Dostálem poradíme, jak začít. A pokud se na loď necítíte, máme pro vás spoustu dalších tipů, jak být o prázdninách aktivní.

Nejsnazší je hodit si na záda batoh a vyrazit někam na výlet – poznáte něco nového, protáhnete tělo a ještě se bude bavit celá rodina. Inspiraci na místa v Česku, která nadchnou malé i velké, najdete v rubrice cestování. A to včetně tipů na chytrá nosítka a vozítka, díky kterým zvládnou výlet i ti úplně nejmenší. Vezmeme vás i na severské Lofoty a Vestrály, které vám svou krásou zaručeně vyrazí dech.

Naučíme vás také správně dřepovat, prozradíme, jak vypracovat paže do letních tílek, a samozřejmě si s vámi půjdeme zaběhat. V červnovém čísle na to ovšem půjdeme vědecky – se sporttestry, watty a laktátovou křivkou. Všechny tyhle věci vás totiž v tréninku mohou posunout o pořádný kus vpřed. Nebo se můžete pochlapit a vzít to přes překážky – připravíme vás na závody typu Spartan Race!

A abyste se při tom všem cítili v pohodě, máme pro vás také test antiperspirantů a tipy na kosmetické novinky, které vám zpříjemní léto. Navíc vám ukážeme, že si kosmetiku můžete hravě vyrobit i sami doma – stačí vám k tomu pár kvalitních surovin. Nakonec i improvizovaná domácí laboratoř je výlet za hranici všedních dní!

Červnová Kondice vychází 28. 5.

 

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.