Už víte, kam vyrazit v létě na výlet?

Už víte, kam vyrazit v létě na výlet?

Léto ještě není úplně za dveřmi, ale už teď nejspíše začínáte přemýšlet o tom, kam si letos vyjedete. Zkoušíte spíše nové věci, nebo se rádi vracíte na ta stejná místa?

Prahy není nikdy dost

Hlavní město nabízí spoustu možností pro každého. Je skvělé navštívit známá historická místa a památky, ale Praha toho dokáže nabídnout mnohem více. Najdete zde wellness i jiné odpočinkové aktivity, můžete vyrazit do přírody, kterou skýtají zajímavé parky a přírodní rezervace nebo si užít to pravé léto na některém z pražských koupališť. Půjčte si kolo či koloběžku a projeďte se po cyklostezkách nebo zažijte lodní výpravu po Vltavě. Zkuste i některou z únikových místností, Praha se pyšní opravdovými skvosty.

Hrady a zámky lákají

Pokud máte rádi historii, oceníte návštěvu panovnických sídel. Můžete si naplánovat výlety za hrady a zámky, kde vás průvodci provedou historií, životem panovníků a seznámí vás s jejich osudy. Mezi ty nejslavnější patří Karlštejn, Konopiště či Loket, ale i na Moravě najdete spoustu skvostných sídel jako je Bouzov, Šternberk a jiné. Některá sídla jsou celkem kousek od sebe, takže si můžete naplánovat i celý víkend ve znamení historie.

Za odpočinkem

Hledáte odpočinkovou dovolenou? Najděte to pravé místo, kde si pořádně odpočinete třeba na masáži, v bazénu, v solné jeskyni či při jiné relaxační proceduře. Wellness je skvělým řešením pro jednotlivce, páry i celou rodinu. Výlet můžete spojit s konkrétním místem a poznávat přitom kulturu a místní památky.

Tip! Chtěli byste si užít dovolenou podle vašich snů, a dopřát sobě a své rodině to nejlepší? Zřiďte si jednoduše běžný účet Tom od MONETA Money Bank, který vám přinese spoustu výhod i na cestách. Zřídíte ho také online během chvilky. Než vyrazíte za zážitky, podívejte se na kurzovní lístek, který vám poradí aktuální kurzy měn.

Na hory za krásami přírody

Hory jsou všude kolem nás, stačí se rozhodnout, na kterou světovou stranu se vydáte. Sežeňte si pořádné boty, správnou krosnu a můžete vyrazit. Nocleh se nabízí po cestě v leckterém útulném penzionu nebo horské chatě. To pravé dobrodružství na vás ale čeká v kempu se stanem nebo v tábořišti u vody či v lese.

Do peřejí

Jste dobrodružnější povaha? Pronajměte si kánoi či raft a vyberte si jednu z našich řek, na které strávíte čas s rodinou či přáteli. Naplánujte si dobrodružnější dovolenou, během které zažijete spoustu zábavy a nevšedních zážitků.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.