THE RITUAL OF KARMA: „Konejte dobro a dobro přijde i k vám.“

THE RITUAL OF KARMA: „Konejte dobro a dobro přijde i k vám.“

The Ritual of Karma je inspirována hinduistickou vírou. Slovo karma znamená v sanskrtu „čin“. V hinduismu platí, že vše, co se člověku v životě přihodí, má původ u samotného člověka, jeho myšlenek a činů. Jinými slovy, život s dobrými úmysly znamená dobrou Karmu.

Hlavními přísadami této řady jsou zklidňující bílý lotos a vyživující bílý čaj. Bílý lotos podporuje hojení a zklidňuje pokožku. Organický bílý čaj je antioxidant, který funguje jako přirozená ochrana proti UV záření.

Připravit se na léto a plavky znamená také připravit svou pokožku! Seznamte se s novou řadou
The Ritual of Karma, která připravuje, chrání a prodlužuje trvání letního opálení pleti.

The Ritual of Karma představuje kombinaci produktů pro péči o tělo a o pokožku na sluníčku. Pomůže Vám ponořit se do pozitivní letní atmosféry. Inovovaná kolekce The Ritual of Karma je nyní plnohodnotnou řadou v našem sortimentu.

V kolekci naleznete krémy na opalování ve spreji s SPF20/30/50 a speciální krémy pro citlivější pleť na obličeji s SPF30/50, doplněna je nově o opalovací krém pro děti s SPF50+. Ideálním produktem po dni stráveném na sluníčku je zklidňující krém po opalování s obsahem Ginkgo biloby. Pro zvýraznění opálení aplikujte na opálenou pokožku suchý olej se třpytkami.

Pokud chcete získat opálenou pokožku bez času stráveném na sluníčku, můžete použít samoopalovací krém na obličej a samoopalovací krém na tělo s obsahem 30% čisté aloe vera. Produkty Vám dodají přirozenou barvu, pro lepší výsledek před aplikací použijte sprchový peeling.
Součástí řady je sprchová pěna, sprchový olej, tělový peeling a krém na tělo, které budou hýčkat a pečovat o Vaši pokožku každý den. Doplní pokožce hydrataci, dodají ji zdravý vzhled a jemnost na dotek.

Novým produktem jsou vonné zapalovací tyčinky na zahradu, které Vám zpříjemní grilovaní a čas strávený na zahradě či terase. Na provonění domácnosti řada nabízí vonné tyčinky a vonnou svíčku.

Abyste dodrželi pitný režim a pili kvalitní tekutiny, vyzkoušejte naši láhev s křišťály, které zajistí kvalitu a čistotu vody. Zároveň dodávají tělu energii a vitalitu.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.