Komplexní vyšetření krve může pomoci zhubnout i omládnout

Komplexní vyšetření krve může pomoci zhubnout i omládnout

Magdaléna Mikulandová: „Na základě komplexního vyšetření krve dokážeme změnit metabolické chemické hodnoty, zhubnout i omládnout.“

Víme, co všechno nám zpomaluje metabolismus? A víme, že vnitřní chemické hodnoty mají na starosti nejen možné přibírání, ale i spoustu dalších zdravotních problémů? Za všechny jmenujme například chronickou únavu, hormonální dysbalanci, nadměrnou potivost nebo kožní neduhy.

Jednoduché rady často nestačí, a tak je potřeba se pídit po příčině. Tu odhaluje metoda Metabolic Balance komplexním rozborem krevního obrazu, na jehož základě se ukáže, jaké potraviny jsou pro každého jedince a jeho tělo vhodné. Nejde přitom o samotné pokrmy, ale základní suroviny, ze kterých vaříme.

„V podstatě je jedno, jestli mi do ordinace přijdete s obezitou, se zdravotními problémy, s klimakteriem nebo třeba s hormonální dysfunkcí. Pracuju s tím, že každý problém, který se na těle projeví, dokážeme podchytit změnou chemických vazeb v těle,“ říká Magdaléna Mikulandová, přední česká výživová poradkyně.

Metabolic Balance umí ozdravit, zhubnout, omladit a nastavit metabolismus a fungování těla tak, jako když nám bylo o dvacet let míň. „Je to otázka změny vnitřních chemických vazeb, musím umět změnit vnitřní metabolické chemické hodnoty, které tím jak stárnu, tak stárnou se mnou,“ dodává Magdaléna Mikulandová.

Klienti pak do ordinace docházejí řadu měsíců, ladí jídelníček, řeší možné krize a chutě, se kterými je dobré počítat a potřebné s nimi umět řešit. „Celý život pracuji ve zdravotnictví,“ dodává Magdaléna Mikulandová, která je povoláním porodní asistentka, „a tak mi záleží nejen na tom, aby lidé vypadali dobře, ale aby to celé bylo podloženo především pevným zdravím.“

Tím, že vyloučíme z jídelníčku potraviny, které nám nedělají dobře – přestože je můžeme považovat za zdravé – se zbavíme nejen zdravotních neduhů, které nás trápily, ale zrevitalizujeme především celý organismus, což se projevuje i na vzhledu: jsme vitálnější, lehčí, tělo dokážeme zbavit zadržované vody, pleť omladit.

Dobrou zprávou je, že změna jídelníčku se obejde bez hladovění i bez nejrůznějších proteinových prášků a doplňků stravy. Výsledky přesto (možná proto) bývají dlouhodobé, často i trvalé.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.