Speciál Kondice: Můj běžecký rok

Speciál Kondice: Můj běžecký rok

Propadli jste běhání, nebo zvažujete koupi prvních kecek? Nový speciál Kondice Můj běžecký rok vás provede běžeckou sezónou a pomůže vám posunout se dál, ať už s během začínáte, nebo běháte dlouhá léta.

Začátečníkům poradíme, jak se rozeběhnout, zkušenějším, jak zdokonalit trénink a čím běh kompenzovat tak, aby váš pohybový aparát nestrádal. Dozvíte se, jak si správně nadávkovat a poskládat trénink, jak zapracovat na rychlosti i vytrvalosti nebo jak si vybrat běžecké boty či kvalitní sportovní podprsenku. Připravíme vás na půlmaratón i desítku a dáme vám tipy na to, čím se vybavit do jakého ročního období a vysvětlíme, proč je odpočinek stejně důležité jako nabíhání kilometrů. To vše pod dohledem trenérů, fyzioterapeutů a lékařů.

A protože víme, že důležité je také běhat bezpečně, ukážeme vám, jak se bránit nástrahám léta a jak se nenechat zastavit zimními plískanicemi ani zledovatělými chodníky. Navrch přidáme pár užitečných rad, jak se zachovat, když na vás při tréninku zaútočí násilník. Běžkyním zase předvedeme, kde nejčastěji chybují, a poradíme, jak sladit trénink s menstruačním cyklem nebo těhotenstvím.

Pokud ještě pořád přemýšlíte, zda je pro vás běh to pravé, věřte, že začít se dá kdykoli. Už máte obuté kecky? Tři, dva, jedna – vybíháme!

K dostání ve vybraných trafikách nebo na e-shopu Kondice za 79 Kč.

 

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.