Dubnová Kondice právě vychází!

Dubnová Kondice právě vychází!

Konečně sluníčko! Neseďte doma a vyrazte do přírody – v nové Kondici najdete spoustu inspirace na to, co venku podniknout. Je libo výlet na kole, běh jarním lesem nebo snad lenošení v termálním bazénu?

Pohyb na čerstvém vzduchu je ten nejlepší způsob, jak se ubránit jarní únavě a načerpat po zimě novou energii. Sluneční paprsky vás spolehlivě nabijí endorfiny a prospějí i vaší imunitě. Naskočte na kolo a vydejte se s námi na cestu. Ukážeme vám, jak si jízdu užít na maximum, zbavíme vás cyklistických nešvarů a navrch přidáme tipy na cyklistickou výbavu, která vaše výpravy pozvedne na ještě vyšší level. Že kolo nemáte? Nevadí! I na to jsme mysleli: sestavili jsme pro vás přehledný návod, jak si vybrat takové, které vám sedne. A řešení máme i pro ty, co se necítí na náročné výšlapy. Pořiďte si (nebo si půjčte) elekrokolo! Dávno to není záležitost, za kterou byste se měli stydět. Naopak – milují ho i profíci.

Nebo si nazujte kecky a vyběhněte do přírody. Běh terénem je mnohem šetrnější k vašim kloubům a ručíme vám za to, že vás bude bavit víc než váš obvyklý městský okruh. Můžete se třeba popovézt vlakem nebo autobusem a domů to doběhnout. Nebo zkuste naše tipy na krásné trailové okruhy. Myslete však při tom na správné obutí – chystáte-li se do náročnějšího terénu, chce to boty, které vás v něm podrží. Nalistujete-li náš test běžeckých bot, najdete v něm krom jiného i tipy na skvělé trailovky.

A kdyby na vás toho pohybu bylo přeci jen moc, vydejte se do českých nebo slovenských lázní. Ukážeme vám, kde se vám bude líbit s partnerem, kde to bude bavit i vaše děti a kde se můžete zregenerovat i expres za jediný den. A jestli zima ještě vezme jaro útokem? Nebojte, v Kondici najdete i tipy do sloty!

Na stáncích od 26. března!

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.