Jarní očistu si vaše tělo zaslouží!

Jarní očistu si vaše tělo zaslouží!

Naše tělo musí strávit příliš mnoho. Nejen jídlo, ale i stres a extrémní nebo dlouhotrvající přetížení. To vše odnáší naše srdce, játra, ledviny, mozek a další orgány. Očišťovací kúra organismus znovu nakopne a vrátí tělo i duši do harmonie. Detoxikace ovšem není jen výplach střev a týdenní hladovka. V rakouském Stegersbachu nabízejí propracovaný a vyzkoušený program pro získání ztracené rovnováhy. 

I když žijeme zdravě, hromadí se v našem těle odpadní látky metabolismu, které se pak usazují v kostech, játrech, ledvinách a tukové tkáni. Potravinové přísady, léky, stres a stále rostoucí znečištění životního prostředí nás ohrožují stále více. Důsledkem jsou alergie a nejrůznější chronická onemocnění.

Očistná kúra je předpokladem zvýšení vitality a posílení imunního systému. Při odbourávání jedovatých a škodlivých látek a kyselin v organismu se celé tělo pročistí, je odolnější vůči onemocnění, uvolňuje se energie a duše pookřeje!

Během očistné kúry potřebuje organizmus více zásadotvorných rostlinných vitálních látek pro podporu orgánů, v první řadě ledvin. Jíme totiž příliš kysele. Bohužel ke kyselinotvorným potravinám patří takřka vše, co nám tak chutná: všechny druhy ryb, maso a drůbež, vejce, mnoho druhů sýrů, tvaroh, marmeláda a ořechy.

Zásadotvorné látky, které bohatě obsahuje zelenina, ovoce, saláty a ořechy, povzbuzují látkovou výměnu a uvedou tělesné tekutiny do rovnováhy.

Celou očistnou kúru účinně doplňuje péče o tělo ve formě zásaditých koupelí, zábalů, masáží, sauny a parní lázně a samozřejmě vyvážený pohybový program.

To vše urychlí odbourávání škodlivých látek a uvede tělo opět do pohybu. Navíc to napomůže k pročištění hlavy. Tolik potřebný odstup od všedních dnů se rychle dostaví a stresem pronásledování mohou konečně zhluboka vydechnout. Příjemný vedlejší efekt detoxikace je snížení váhy!

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.