Shaun T z vás dokáže vymáčknout maximum

Shaun T z vás dokáže vymáčknout maximum

Ano, je to tak! Tento sympatický chlapík je známý po celém světě díky svým cvičebním programům. Ty jsou sice velmi náročné, ale také velmi účinné.

Shaun Thompson známý spíše jako Shaun T se narodil 2. května v roce 1978 v New Jersey. Už od dětství mu byl pohyb vlastní, hrál americký fotbal a baseball, vynikal v atletice, hlavně v běhu. Blízký mu byl ale hlavně tanec, jednu dobu se živil jako tanečník zpěvačky Mariah Carey. Nicméně velkou vášní se mu stalo fitness, takže ani kariéra fitness trenéra a výživového specialisty se mu nevyhnula. Svou kariéru coby “fitness video guru” rozjel s programem Hip Hop Abs, ve kterém spojil svůj oblíbený tanec s fitness prvky.

Insanity

V roce 2008 vytvořil veleúspěšný program Insanity (šílenství). Jde o šedesátidenní cvičební program, který je založen na intervalovém tréninku. Cvičební série trvají zhruba 40 až 45 minut i s protažením. Během jednoho videa z vás Shaun vyždímá i tu poslední kapičku potu, neboť cvičíte v maximálním možném tempu. Výsledky však uvidíte velmi brzy. K samotnému Insanity po čase dotočil také Insanity Asylum a Asylum Volume 2.

Focus T25

Lehčím, i když rozhodně ne snadným programem je Focus T25. Jde o cvičební program, který je rozvržen do pěti týdnů, ve kterých se cvičí vždy pět dnů v kuse, poté následuje odpočinkový den a pokračuje se důkladným protažením všech partií. Jedna lekce je, jak název napovídá, dlouhá pouhých 25 minut. I takto krátký čas je ale dostatečný k tomu, aby nadbytečná kila šla dolů a svaly dostávaly zabrat.

Lucie Fumfálková

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.