Dostaňte se po zimě zpět do formy

Dostaňte se po zimě zpět do formy

Bojíte se vysvléci se ze zimní bundy či kabátu, protože vaše postava není po zimě, to co bývala?

I když za okny stále panuje zimní nevlídné počasí, jaro se blíží. Nastane období, kdy bude nutné sundat kabát či péřovou bundu a ukázat celému světu naši postavu takovou, jaká je.

Většina z nás se toho obává, protože zimní zásoby v okolí našeho pasu ještě zcela nezmizely. Nicméně nezoufejte!

Máme pro vás tip na pobyty, které s vaší postavou udělají zázraky.

Do Lednice pro zážitky na kolech

Jen co se Česko vyhrabe za závějí, bude ten správný čas vyrazit na kolo. Kde jinde se lze rychle otrkat a zajezdit na relativně snadném terénu lépe než na jižní Moravě? Hustá síť cyklostezek, rovina a večer za odměnu sklenka dobrého vína či wellness. Spa resort v Lednici je tou správnou volbou pro ty, kteří rádi kombinují sportovní aktivity s odpočinkem.

V hotelu najdete kromě rozsáhlého wellness i beachvolejbalové hřiště nebo hřiště pro Adventure Golf.

Do Čeladné pro regeneraci a odpočinek

Horský Hotel Čeladenka se nachází v obci Čeladná v srdci Moravskoslezských Beskyd. Klidný hotel uprostřed lesů se zaměřuje na léčebnou a wellness péči. Pro sportovce nabízí rekondiční pobyty, které pomohou z návratem do formy. Kromě špičkové péče a komfortního ubytování zde mohou hosté využít i výhody Beskyd Card a nebo zapůjčení horských kol přímo na hotelu.

Do lázní Bělohrad pro skvělou figuru

Lázně Bělohrad se svým vyhlášeným lázeňským hotelem Tree of Life nabízejí celou škálu možností pobytů. Ať už se jedná o pobyty pro nastávající maminky nebo romantické pobyty s wellness, nabídka je opravdu široká.

Pro návrat k vysněné postavě doporučujeme absolvovat pobytový program SLIM, který s vaší figurou dokáže doslova zázraky.

Jde o intenzivní 14 denní kúru, kde podstoupíte lékařem navržené procedury, masáže, cvičení, abyste na konci pobytu zazážili jako hvězdy.

Širší nabídku pobytů pro aktivní odpočinek najdete na Spa.cz nebo na Hotel.cz. Ubytování v atraktivních lokalitách za příjemné ceny nabízí Penzion.cz.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.