Únorová Kondice: Nový rok ve vysněném těle

Únorová Kondice: Nový rok ve vysněném těle

Letos se vám podaří získat křivky snů! Jak to víme? V únorové Kondici na vás čekají čtyři skvělí čeští kouči, kteří vám nedovolí jen tak se vzdát. Ukážou vám svoje osvědčené cviky a poradí, jak jíst i jak si udržet motivaci. A formu ladila i naše redakce – těšte se na více stran, nové rubriky a vyladěný design!

Únorová Kondice vychází 25. ledna!

Eva Fryšarová vyzpovídala propagátora kettlebelu Michala Radara Vrátného, jógovou lektorku Šárku Vojáčkovou, odborníka na sportovní výživu Lukáše Roubíka a trenérku a tanečnici Andreu Andy Pavelcovou. A i když se každý z nich věnuje jiné oblasti, na jednom se shodují všichni: Abyste u zdravého a aktivního životního stylu vydržela, musí vás to bavit. Zapomeňte tedy na sixpack a nesmyslné diety a soustřeďte se sama na sebe a na to, co vám dělá dobře. My vám k tomu dodáme spoustu inspirace.

Načerpat ji můžete třeba v nové tréninkové rubrice, kterou pro vás připrala Lu Gregorová. Každý měsíc v ní najdete jednoduchou, ale efektivní rutinu, kterou zvládnete odcvičit za třicet minut. Ta únorová prověří každý sval vašeho těla a poslouží jako poctivý základ, na kterém budete moci stavět dál. Lu vás také postupně naučí správnou techniku nejúčinnějších cviků, které znáte z gymu.

A pokud jste propadli běhu, máme pro vás dobrou zprávu: Měsíc co měsíc najdete na stránkách Kondice pořádnou várku běžeckých tipů. Dozvíte se, jak pracovat na svém výkonu, co si obléci i které závody rozhodně stojí za to. V únorovém čísle vám Eva Fryšarová prozradí, proč se běžcům občas vyplatí neběhat. I odpočinek je totiž forma tréninku, a to hodně důležitá.

Neznamená to ale, že byste únor měla strávit za pecí. Odpočívat se přeci dá i aktivně! Co takhle zkusit to se skialpy? S novou šéfredaktorkou Kondice Michaelou Bučkovou pokoříte pár kopců v italských Dolomitech a navrch od ní dostane pár tipů do začátku. A kdyby vám to náhodou bylo málo, vždycky si nakonec můžete dát šlofíka v některém z ledových švýcarských hotelů, o nichž píše Libor Budinský.

 

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.