Zázrak zvaný cica krémy

Zázrak zvaný cica krémy

Už jste někdy slyšela o blahodárných účincích rostlinky zvané Centella Asiatica? Že ne? Seznamte se se základní složkou cica krémů.

Centella Asiatica neboli pupečník lékařský se pro své léčivé účinky používá v čínské medicíně již po tisíciletí. Tato nenáročná plazivá rostlinka, kterou můžete pěstovat i doma, je pro zdraví člověka velice prospěšná. Pomáhá proti zánětům, zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť, zároveň se užívá při psychických problémech – zmírňuje deprese, bolesti hlavy plynoucí ze stresových situací a také zkvalitňuje spánek.

Centella Asiatica základní stavební kámen každého cica krému

Pupečník lékařský se skvěle hodí i na vnější použití. Jeho listy obsahující řadu zdraví prospěšných látek (vitamin B a C, minerály, nasycené mastné kyseliny) mají hojivé účinky, proto se přikládají na popáleniny, otoky nebo jiná onemocnění kůže. Pomáhají také při léčbě aftů, oparů, zánětech žil, skvěle fungují proti celulitidě. Pro své příznivé účinky proto bývá CentellaAsiatica přidávána do celé řady kosmetických produktů.

Jaké jsou účinky cica krémů?

Cica krémy jsou tzv. reparační krémy, které zklidňují podrážděná místa, poškozenou pokožku a zmírňují následky po menších operacích a dermatologických zákrocích. Cica krémy jsou poměrně univerzální. Mohou se používat na obličej i pokožku těla včetně vlasů. Navrací pokožce pružnost, pomáhají posilovat a obnovovat kožní bariéru, zklidňují oslabené a citlivé partie těla.

Vhodné jsou pro dospělé i děti, zejména novorozence trpící plenkovou dermatitidou. Cica krémy zakoupíte v každé lékárně, a to bez lékařského předpisu.

Výhody cica krémů:  

  • příjemná a jemná textura
  • hypoalergenní
  • antibakteriální
  • bez parfemace

Cica krém má poměrně velkou škálu využití, proto by jej spolu s dalšími léky a obvazy měla obsahovat každá domácí lékárnička!

Vyzkoušejte jedinečnou reparační péči Cica-Crème od značky Mixa, odborníka na citlivou pleť, která je vhodná pro celou rodinu. Složení obohacené o panthenol, složku známou svými regeneračními schopnostmi, zklidňuje pokožku na oslabených a citlivých partiích obličeje a těla pro rychlé hojení a obnovu pleti.

Autor: Marie Krbcová

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.