Tréninkový deník: Porce pohybu a (sebe)lásky na každý den

Tréninkový deník: Porce pohybu a (sebe)lásky na každý den

Nový rok bude skvělý! Zvlášť strávíte-li ho s tím správným parťákem. Jednoho takového pro vás máme: naučí vás pravidelně se hýbat, lépe jíst a hlavně mít se ráda. Jmenuje se Můj tréninkový deník a motivovat vás bude každý den.

Cvičení nemusí být jen o dřině a odříkání. Připravili jsme pro vás tréninkový deník, který vás nejen dostane do formy, ale hlavně vás naučí hýbat se s radostí. „Inspiruje vás k tomu, abyste cvičila proto, že se máte ráda, nikoli proto, abyste se trestala,“ vysvětluje Lu Gregorová, trenérka a redaktorka Kondice, která celým deníkem provází jako milá kamarádka.

V deníku najdete 16 zábavných tréninkových rutin, díky kterým postupně posílíte celé své tělo, a také prostor na poznámky, kam si budete moct zaznamenat svoje pokroky v tréninku. A nejen je. Cílem deníku není, abyste na konci měla pekáč buchet (byť i na ty možná dojde), ale hlavně to, abyste byla spokojená sama se sebou.

Můj tréninkový deník se hodí pro všechny nadšené sportovkyně, ale také pro ty, kteří se hýbat teprve začínají. Navíc je vymyšlený tak, abyste ho mohla absolutně přizpůsobit svým potřebám. Je jedno, jestli si ho povedete od prvního ledna nebo třeba až od apríla, fungovat bude tak jako tak.

Deník vychází 27. 11. a objednávat ho můžete na webu www.kondice.cz/eshop nebo na www.eshop.kreativ.cz  Najdete ho také v knihkupectvích Kanzelsberger a Kosmas.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.