Prosincová Kondice: Vánoce bez stresu a kil navíc. Jde to!

Prosincová Kondice: Vánoce bez stresu a kil navíc. Jde to!

Nenechte se letos převálcovat vánočními přípravami a užijte si advent v klidu. V prosincové Kondici najdete tipy na to, jak se zbavit stresu i jak zvládnout vánoční hodování bez výčitek, těžkého břicha a kil navíc. A až vás budete mít po silvestrovské noci hlavu jako střep, vyzkoušet můžete naše přírodní vyprošťováky.

Klíčem k tomu, jak svátky prožít v pohodě, je neklást na sebe ani na druhé přehnané nároky. Nesnažte se být za každou cenu dokonalá a nestresujte se tím, co všechno jste nestihla. Zkuste letos načerpat inspiraci za humny tak, jako to děláme my v redakci. Světové tradice totiž rozhodně mají něco do sebe – šetří váš metabolismus, čas i peněženku.

Také vám poradíme, jak svátky zvládnout bez toho, abyste po nich nedopnula kalhoty. Veronika Veselá pro vás připravila tipy a to, jak si u vánočního stolu neodpírat a zároveň nepřetěžovat trávení. Až bude po všem, rozhodně doporučuje naordinovat si její odlehčený týdenní jídelníček. Vaše tělo vám za něj rozhodně poděkuje.

Důležitý je také pohyb, zvlášť o svátcích. Eva Fryšarová vás vezme na lekci běžecké jógy a díky Lu Gregorové si zamilujete veslařský trenažér, z kterého se stává hodně trendy záležitost.  Dokonce tak trendy, že začíná válcovat i nesmrtelný běžecký pás.

A kdyby vás o vánočních prázdninách náhodou skolila rýma, kašel nebo bolest v krku, i na ty máme lék. Dominika Rýparová s Ivou Vokurkovou pro vás připravily obsáhlý manuál, jak se se zimními nemocemi vypořádat rychle, účinně a zároveň šetrně k vašemu tělu.

Prosincová Kondice v prodeji od 27. listopadu.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.