Lucie z Kondice hubne: Já už se snad těším i do plavek!

Lucie z Kondice hubne: Já už se snad těším i do plavek!

Shodila jsem čtyři kila a začíná to na mě být konečně vidět. Dokonce i tak, že si toho všímá i moje okolí. Nepamatuju se, kdy naposled jsem dostala tolik komplimentů. A dokonce mě přestává děsit představa, že se na dovolené svléknu do plavek. Tak dobře se začínám ve svém novém těle cítit.

Čtyři kila se sice nezdají být moc, ale na mém těle jsou hezky znát. Za sebou mám dva a půl měsíce poctivého cvičení a měsíc a půl krabičkové stravy a sama ze sebe mám mnohem lepší pocit. Jen se cítím trochu v rozpacích ze všech těch komplimentů, které dostávám, ale trénuju a učím se je přijímat.

Poprvé v životě se také začínám těšit, až se svléknu do plavek. Na konci listopadu plánuju jet k moři a už teď vím, že se konečně projdu po pláži s hlavou vztyčenou a beze studu. Doteď moje dovolené vypadaly tak, že jsem v šatech došla co nejblíže k moři, bleskově je ze sebe strhla a co nejrychleji běžela do vody, abych unikla pohledům ostatních.

Jediné, co mě začíná trochu trápit je, co bude, až můj hubnoucí program skončí. Dokážu si svou postavu udržet? Doufám, že jakmile se dostanu na svoji vysněnou váhu, už nikdy nedovolím, abych ta kila zase nabrala. Dobře si pamatuju, jak jsem se cítila, než jsem s hubnutím začala. Byla jsem pořád podrážděná a nespokojená sama se sebou. Hlavně, když jsem se měla v plavkách objevit vedle svých krásných a štíhlých kamarádek. Ach to srovnávání, ale to je téma na dlouhé povídání.

Největší úskalí vidím v jídle. Rychle jsem si zvykla na luxus v podobě krabičkové stravy, kterou mi vozí 3 x týdně fitnessmenu.cz. A protože si sama vařit nestíhám, hledala jsem způsob, jak to zařídit, abych měla zdravé jídlo i tak pořád po ruce. Nakonec jsem do naší firmy domluvila „zdravou ledničku“ právě od fitnessmenu.cz. Do ledničky nám budou vozit vyvážená jídla v krabičkách včetně zdravých dezertů na celý týden. V nouzi si tak do ní budu moct skočit a mít zdravé, bezlepkové a hlavně chutné jídlo stále na blízku.

A co se cvičení týče, tak v tom budu pokračovat – líbí se mi spojení tréninku a fyzioterapie, kdy jsem neustále pod odborným dohledem. Hodně to cítím i mimo tělocvičnu – dávám si třeba pozor nato, abych chodila správně, držela plosky nohou na třech bodech, nehrbila se, v autě na pedálech měla nohy rovně a neničila si záda v práci. Obrazovku mám teď předpisověproti očím ažidli danou tak, abych měla lokty při psaní na klávesnici na stole. Na židli jsem si navíc upevnila polštářek tak, abych nepřetěžovala záda od extrémně rovného sezení. Mám tendence sedět jako pravítko, což v dlouhodobém hledisku také není zdravé. No řeknu vám, jdu do sebe! Příští díl bude poslední, ukážu vám fotky proměny před a po a sama doufám, že se bude na co koukat.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.