Jak snížit viditelnost vrásek?

Jak snížit viditelnost vrásek?

Výskyt vrásek je zcela běžným projevem stárnutí pleti a nevyhne se nikomu z nás. S rostoucím věkem se pleť stává sušší, postupně se ztenčuje a spolu se ztrátou kolagenu také povadá. Pleť je celkově dehydratovaná, méně elastická a hůře se regeneruje – vráskám se prostě „daří“.

Existuje několik přirozených způsobů a doporučení, jak zmírnit nástup stárnutí pleti a zajistit si mladší vzhled. Např. se jedná o omezení pobytu na slunci, používání pleťových produktů s obsahem SPF, dostatek spánku, vynechání cigaret, konzumace dostatku ovoce a zeleniny, či třeba omezení kávy. Kromě toho je vhodné respektovat několik zásad péče o pleť.

Základem je čištění pleti vhodnými prostředky, tedy ne mýdlem, které může narušit přirozenou bariéru pleti, ale např. micelární vodou. Další „must-have“ je dostatečná hydratace pleti a včasné zařazení kvalitních anti-aging produktů pleťové péče, nejlépe s obsahem kyseliny hyaluronové. Ta účinně proniká do všech vrstev pokožky, intenzivně ji hydratuje a napomáhá redukci vrásek.

Řada expertní péče Revitalift od L’Oréal Paris je určena k boji proti vráskám a pro zpevnění pleti. Vyzkoušejte řadu Revitalift Laser X3, inspirovanou laserovým zákrokem pro redukci vrásek, zhutnění pleti a remodelaci kontur, nebo sáhněte po produktech Revitalift Filler, jestliže potřebujete hluboké vrásky vyplnit a navrátit tak pleti plnost. Novinkou je řada Revitalift Cica, obohacená o výtažky z rostliny Centella Asiatica, která pleť regeneruje a zmírňuje tak viditelnost vrásek.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.