Kyselina hyaluronová: Zázrak pleťové péče?

Kyselina hyaluronová: Zázrak pleťové péče?

Její název už nejspíš znáte z reklam a různých článků, ale víte vůbec, jaké jsou její benefity a proč je tak často využívána v pleťové kosmetice? Přečtěte si více o kyselině hyaluronové, látce přirozeně se vyskytující v lidském těle.

Kyselina hyaluronová se v poslední době stala jednou z nejpopulárnějších ingrediencí produktů pleťové péče od krémů, přes séra až po masky. Možná jste zaslechla, že na sebe dokáže vázat objem vody, který se rovná až tisícinásobku její vlastní hmotnosti. Co to znamená? Díky této jedinečné schopnosti napomáhá výše zmíněná látka pleť hydratovat a udržovat ji pružnou a vyživenou. Ze stejného důvodu bývá do pleti vpravována také za pomocí injekcí pro vyplnění vrásek a zmírnění jejich viditelnosti.

Pokud si chcete udržet mladistvě vypadající pleť bez vrásek, zařaďte do své péče produkty s obsahem kyseliny hyaluronové. Skvělé je, že je vhodná pro všechny typy pleti: problematickou, mastnou, suchou, zralou a především dehydratovanou. Vedle vnějšího použití můžete její hladinu v těle doplňovat také příjmem potravin. Mezi nejběžnější s jejím obsahem patří koření jako kurkuma nebo šafrán, různé druhy bylinek, plody kiwi nebo krůtí maso. Kde sehnat tyto potraviny jistě víte, ale zajímá vás kde sehnat vhodnou pleťovou péči?

Produkty pleťové péče značky L´Oréal Paris jsou snadno dostupné všem, a zároveň kvalitní a ověřené dlouhodobou tradicí. Obě řady Revitalift Laser a Revitalift Filler jsou inspirovány výsledky lékařského zákroku a obohaceny o kyselinu hyaluronovou. Jsou speciálně vyvinuty pro potřeby zralé pleti, které dodávají výživu a hydrataci, zatímco zmírňují projevy stárnutí. Protože vy za to stojíte!

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.