Jóga mění životy, věřte nám!

Jóga mění životy, věřte nám!

Potkávám ji na józe druhý rok. Zpočátku jsme se jen míjely: na veřejné hodiny neměla odvahu, tak chodila na individuální. Sedávala nebo lehávala na sedačce před tělocvičnou stočená do klubíčka. I s tou sedačkou vážila tak pětačtyřicet kilo a s nikým se nebavila.

Bála se zvednout oči, natož pozdravit. Život se jí nevedl. Se špatným mužem založila špatné firmy, ty dělaly špatné věci…. další jsem se mohla jen dohadovat.

Nedávno jsem si rozbalovala na hodině jógamatku, když se vedle mě ozvalo veselé: „ …brý den! Taky jste po cestě tak zmokla?“ Až po chvíli mi došlo, s kým mluvím. Měla o deset kilo víc, široký úsměv a chuť někomu říct, že má mokré ponožky. Většina špatných věcí už byla za ní.

„Jóga mění, životy, já ti to říkala,“ komentovala tu změnu naše společná lektorka Zuzka Klingrová. Podle jejího názoru je to v postupném otevírání čaker, ve schopnosti koncentrace a životní rovnováze. Já zas myslím, že tajemství je v čase, kdy jste sama se sebou. Jóga si umí prosekat cestu houštím všeho, co se po vás chce. Když si obden najdete hodinku na cvičení, začnou se po roce dít zvláštní věci.

Chcete-li cvičit s námi, najděte si na webu Kondice videa jógy a pusťte se do cvičení. Kromě archivu vám každý měsíc přinášíme tři nová videa.

A těšte se: Jóga změní život i vám.

Mirka Zlatníková

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.