Hroznové víno: Pochoutka také pro vaši pleť

Hroznové víno: Pochoutka také pro vaši pleť

Malé plody různých barev, které přinášejí sladké potěšení všem našim chuťovým buňkám. Nechte i svou pleť, aby si pochutnala na hroznovém vínu, nebo alespoň jeho výtažku. Vrátí vám to rozzářeným, svěžím vzhledem.

Výtažek z hroznů bývá považován za jednu z nejúčinnějších přírodních ingrediencí, dostupných téměř každému. Působí jako antioxidant a pomáhá nám tak bojovat proti volným radikálům a dalším škodlivinám, způsobujícím předčasné stárnutí. Zároveň může navrátit pokožce pružnost a svěží vzhled.

Jedním z antioxidantů, obsažených v hroznech je vitamin C, jež pomáhá zabraňovat vzniku vrásek a dalších poškození, vzniklých vlivem škodlivého slunečního záření. Navíc může viditelně zlepšit texturu pleti a zmírnit tak viditelnost již vzniklých vrásek.

Řada Botanical od Garnier obohacená o výtažek z hroznů poskytuje kompletní péči pro normální až smíšenou pleť. K odlíčení použijte osvěžující odličovací mléko a k důkladnému vyčištění pleti čistící pleťový gel a vitamínovou pleťovou vodu. Na závěr pleť hydratujte pomocí hydratačního krému, který bojuje proti toxinům, chrání pleť před nepříznivými vlivy a udržuje ji hydratovanou po dobu až 24 hodin.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.