Vyhrajte 4x kosmetický balíček od značky Linola!

Vyhrajte 4x kosmetický balíček od značky Linola!

S nástupem jara lékaři opět varují před podceňováním péče o pokožku. Připomínají, že ochranná kožní bariéra je oslabena zimním střídáním extrémních teplot, větrem nebo i vlivem bakterií a virů, se kterými se v zimě potýkáme. Pokožka rychleji vysychá, ztrácí pružnost, šustí a jen obtížně chrání tělo před působením dalších škodlivých vnějších vlivů.

S pomocí novinky Linola Lotion light můžete dát pokožku do pořádku dřív, než začne čelit ostrým slunečním paprskům. Lehké tělové mléko je ideální pro jaro i léto a je vhodné pro každý typ pokožky, dokonce i pro miminka.  Linola Lotion light dodává pokožce vodu a lipidy a zanechává ji hebkou a vláčnou. Obsahuje hodnotnou kyselinu linolovou, která podporuje regeneraci ochranné kožní bariéry. Neobsahuje konzervanty, minerální oleje a silikony. Koupíte v lékárnách. Doporučená cena 318 Kč. Více na www.linola.cz

Zkuste zodpovědět na soutěžní otázku a vyhrajte 4x balíček obsahující lehké tělové mléko Linola Lotion light, mléko s vysokým ochranným faktorem Linola Sun Lotion SPF50, sprchovou a mycí emulzi Linola Shower and Wash a krém na ruce Linola hand v celkové hodnotě 1132 Kč!

Jaký obsah lipidů obsahuje tělové mléko Linola Lotion light?

1) 30%

2) 20%

3) 10%

Nápovědu hledejte v záložce Výrobky na linola.cz

Správné odpovědi posílejte na soutez@kondice.cz. Vyhrává 25., 50., 75. a 100. odpověď.
Pořadatelem soutěže je Vltava Labe Media, a.s., IČ: 01440578, pravidla a podmínky soutěže najdete na www.vlmedia.cz a Zásady zpracování osobních údajů naleznete tamtéž.

Kondice

Soutěž je již uzavřena.Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!