4 produkty vlasové péče, které musíte mít

4 produkty vlasové péče, které musíte mít

Chcete mít vždy upravenou, lesklou a zdravě vypadající hřívu? Pak by vám neměly chybět tyto 4 produkty.

1) Vlasový olej

Ať už sáhnete přímo po jednom z přírodních olejů nebo zvolíte produkty s jejich obsahem, vaše vlasy jistě ocení hloubkovou výživu a získají lesk. Samotný olej používejte raději jen na konečky, předejdete tak zbytečnému zatěžování vlasové pokožky, které může způsobovat nadměrnou produkci kožního mazu.

TIP: Vyzkoušejte novou řadu BotanicTherapy od Garnier, obohacenou o přírodní ingredience pro vlasy zářící zdravím. Řada Ricinus Oil&Almond s ricinovým olejem pro posílení a mandlovým olejem pro obnovu vlasových vláken jen určena pro slabé a lámající se vlasy s tendencí vypadávat.

2) Ochrana proti horku

Sprej nebo sérum proti horku se může zdát jako zbytečnost, ale pokud si vlasy fénujete nebo upravujete pomocí žehličky či kulmy, neměla byste tento produkt nikdy vynechávat. Na vlasech vytvoří ochrannou bariéru, díky čemuž zmírníte poškození vlasů způsobené vysokými teplotami.

3) Lak na vlasy

Díky laku na vlasy budou vaše vlasy vždy držet tvar, navíc dokáže usměrnit poletavé vlasy kolem obličeje. Vybírat můžete různé druhy podle typu vlasů – pro jemné použijte lak s lehkou fixací, naopak husté a nezkrotné vlasy vyžadují silnou až extra silnou fixaci.

4) Suchý šampon

Každodenní mytí vlasům nesvědčí. Naštěstí jim objem a pocit svěžesti můžete navrátit díky suchému šamponu. Na trhu najdete nespočet druhů v různých provedeních s okouzlujícími parfemacemi.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.