Kompletní péče pro každý typ vlasů

Kompletní péče pro každý typ vlasů

Každý máme jiný typ vlasů, záleží z částí na genetických předpokladech, zbytek tvoří životní styl a každodenní péče o vlasy. Ať už je váš typ jakýkoliv, dbejte na výběr těch správnýchproduktů.

Máte poškozené vlasy…

Poškození vlasů může mít celou řadu příčin, ať už vyhnutelných jako je používání stylingových pomůcek na bázi horkého vzduchu, nebo nevyhnutelných, jako jsou nepříznivé počasí nebo mořská voda. V každém případě vybírejte produkty, které pomáhají obnovovat vlasové vlákno a posilovat strukturu vlasů. 

 

Máte jemné vlasy…

Vlasy bez hustoty si zaslouží speciální péči, která proniká hluboko do vlasového vlákna a zesiluje ho zevnitř.Jemné vlasy jsou většinou důsledkem genetických předpokladů a nedá se jim nijak předejít, avšak použitím vhodných produktů dodáte jednotlivým vláknům sílu a zdravý vzhled.

Máte barvené vlasy…

Chcete, aby barvené vlasy zůstaly co nejdéle lesklé a zářivé a barva byla zároveň co nejintenzivnější? Pak je třeba, abyste jim dopřála účinnou, ale šetrnou péči, která neobsahuje látky, jež urychlují vymývání barvy, jako jsou například sulfáty.

Máte mastné vlasy…

Rychle se mastící vlasy vyžadují péči, která odstraní přebytečné nečistoty a maz nejen z vlasových vláken, ale také z pokožky.K tomuto účelu jsou skvělou ingrediencí vlasových produktů jíly, které se vyznačují svou výjimečnou čistící schopností.

Máte suché vlasy…

Pro vysušené vlasy jsou důležité vyživující látky, které ale vlasy nezatíží. Suché vlasy se často zacuchávají a lámou, a proto je důležité pravidelně používat speciální péči v podobě masky a olejíčků na vlasy.

 

 

 

Máte slabé vlasy…

Pokud jsou vaše vlasy oslabené, můžete také pozorovat jejich častější vypadávání. Ničeho se nebojte, při použití té správné péče s obsahem posilujících složek dojde k vyživení vlasové cibulky a vlasy budou silnější od kořínků ke konečkům.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.