Nečekejte na nový rok! Začněte cvičit hned

Nečekejte na nový rok! Začněte cvičit hned

Komerční sdělení - Už je to v nás ve všech prostě zažité. Elán do cvičení nás chytne se vstupem do nového roku, fitness centra oproti jiným obchodům a službám považují leden a únor za silné měsíce. Bohužel nás toto nadšení zase opustí, a tak na podzim už spřádáme plány na nová předsevzetí. Co to letos zkusit jinak, účinněji a skutečně pro sebe něco udělat hned a bez odkládání?

Posilovací guma pro všechny

Dostat se do formy vyžaduje píli a vytrvalost, ale výsledek stojí za to. Cítit se dobře je k nezaplacení, ten pocit si můžete dovolit i vy! Důležité je začít už dnes a nic neodkládat. Stačí půl hodinky každý den věnovat cvičení s posilovací gumou. Tento cvičební doplněk dělá hotové zázraky i při jednoduchých cvicích. Pnutí gumy vytváří odpor, který víc namáhá svaly i při lehkém fitness cvičení. Posilovací guma je skvělý doplněk při aerobiku i poúrazové rehabilitaci. Během cvičení s gumou intenzivně posílíte a procvičíte celé tělo. Zpevníte problematické partie a dostanete se rychle do kondice. Posilovací guma je malý tréninkový společník, kterého si můžete sbalit do kapsy, když jdete běhat, a pěkně se s ním protáhnout i v přírodě. Pokud si nebudete vědět rady, jak gumu použít, pusťte si pro inspiraci pár videí. Jednoduchost a účinnost, to je vystihující popis posilovací gumy.

Když guma nestačí, pořiďte si činky

Nezbytná součást všech posiloven jsou činky. Své výhody přináší však i domácímu cvičení. Lehké činky využijete při každodenním cvičení i běhání. Cvičení s jejich pomocí se zaměřuje oproti gumě především na horní část těla. Kromě horních končetin posílíte zádové i bércové svalstvo. Odborníci doporučují zvedání činek jako skvělý prostředek proti svalové atrofii a poklesu svalové hmoty, cviky s činkami jsou tedy vhodné pro všechny věkové skupiny, navíc jsou cenově dostupné a doma vám zaberou minimum místa.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.