Něžný očistný rituál ideální třeba po józe

Něžný očistný rituál ideální třeba po józe

Na lekci jógy pot občas teče proudem, zvlášť zajdete-li si na tu bikram nebo hot. Proto se vyplatí přibalit si s sebou kromě ručníku i sprchový gel, který vám po hodině vrátí svěžest a prodlouží tak dobrý pocit ze cvičení.

SG adipureVšem jogínům (a nejen jim) padne sprchový gel adidas adipure (69 Kč), který se pyšní složením příznivým pro pokožku. Nenajdete v něm mýdla ani barviva a 95 % obsažených přísad je přírodního původu. Sprchování s ním je tak opravdu šetrné, a to i kdybyste svou jógamatku hodlala vytáhnout desetkrát denně.

Jako v bavlnce

Krom toho tenhle sprchový gel obsahuje hydratující Cotton Tech komplex, který kombinuje hydratační glycerinové látky s bavlněným extraktem. Díky tomu po sobě na kůži zanechá víc než příjemný dojem.

Pokožka je hydratovaná, chráněná a zklidněná a vy máte pocit naprosté čistoty. A také krásně voní! Obklopí vás svěží a lehká kombinace šťavnatého bergamotu, fialkových lístků a květinových a pudrových tónů.

Sprchový gel adidas adipure je k dostání i v pánské verzi (79 Kč), která voní po citrusech, jasmínu a dřevité struktuře. Pánové ho mohou použít i na obličej a vlasy.

2_Vizual sprcha adipure SG

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.