Barevné šílenství: Již za pár dní na THE COLOR RUN™

Barevné šílenství: Již za pár dní na THE COLOR RUN™

Tzv. „už za pár“ se běžci i neběžci sejdou na dalším ročníku originálního barevného běhu TheColor Run™. Ten se uskuteční 3. června od 14.00 v Praze na Výstavišti v Holešovicích. A kdo se na vás těší? Např. filmový režisér Jakub Kohák, modelka Andrea Verešová, herečka Anna Fialová nebo tanečnice Angeé Svobodová. Vystoupí zpěvačka Debbi a MARQET s moderátorkou Markétou Ježkovou.

A pokud se teprve chystáte registrovat, můžete navíc udělat dobrou věc – stačí využít slevový kód POMAHAME, který vám nabídne slevu 100 Kč z registrace, ale zároveň pošle příspěvek 100 Kč nadačnímu fondu Andrey Verešové.

Na letošním ročníku si budete moct nejen užít barevné šílenství, ale také se pobavit v PUMA Brand Experience centru,vyfotit se s kamarády ve fotokoutku Canon aEvropa 2 i TV Primase postarají o pořádnou dávku zábavy.V ELLE ZONE si zase můžete zkusit barevný make-up, vlasový styling, fotokoutek, zasoutěžit si a občerstvit se.

A jak jsou na tom s během naši účastníci?

Tanečnice Angee Svobodová, známá z pořadu Tvoje tvář má známý hlas, nejvíc uběhla okolo 7km, dle jejích slov to není moc, ale na běh TheColor Run je připravená. „Snažím se pravidelně běhat, ale letos to bude poprvé, co se účastním TheColor Runu, těším se na tu atmosféru a že si společně s partou kamarádů užijeme velkou srandu, až těchto 5km poběžíme,“ svěřuje se. A jaká je její nejoblíbenější barva? „Rozhodně modrá,” říká, ale i fialová s oranžovou jí podle nás sluší.

TCR_FOTO_7_3_preview

V oblaku barev oblíbené modré se Angee nejspíše potká s moderátorkou Markétou Ježkovou. Ta nejvíce uběhla v rámci jednoho závodu asi 8 kilometrů. „Nejčastěji dobíhám tramvaj, ale ráda se proběhnu i v rámci tréninku,“ přiznává. Letošní TheColor Run je i její premiérou a na co se nejvíce těší? „Na záplavu barev, dobré nálady a skvělé hudby, o tom to přeci je!“

A do třetice se také letos poprvé zúčastní i čerstvá maminka a zpěvačka MARQET, jejíž maximum je krásných 10km, ale nikdy pořádně nezkoušela, kolik vlastně vydrží. „Než jsem otěhotněla, byla jsem zvyklá běhat tak 2x týdně 5 km. V současné době, vzhledem k situaci, chodím na dlouhé procházky s kočárkem, ale určitě zase začnu běhat.“ A na co se nejvíce těší? „Líbí se mi právě ty barvy, ten nápad je podle mě skvělý a originální. Fotky z akce vypadají pak úžasně.“ Takže selfie rozhodně bude. A oblíbená barva? „Mám více oblíbených barev a mění se to podle nálady i  ročního období, ale v současné době například synovi Maxovi kupuji skoro všechno v takové té mint barvě,“ prozrazuje.

Takovou na TheColor Run sice nenajdete, ale v záplavě různých barev si všelijaké odstíny rozhodně užijete.

The Color Run 2017

Kdy: sobota 3. června 14.00

Kde: Výstaviště Holešovice

Za kolik: 690 Kč

Více informací na www.thecolorrun.cznebo http://www.facebook.com/thecolorrunCR.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.